• 36 35:56
    10:1
    ()

FBC Dobruška - FbK TJ Svitavy 10:1
branky: 1. Pavla Petrová, 2. Francesca Luisa Bartošová, 5. Anna Čtvrtečková, 9. Pavla Petrová, 16. Pavla Petrová, 19. Pavla Petrová, 23. Tereza Jakubská, 25. Alžběta Nejmanová, 30. Alžběta Nejmanová, 36. Pavla Petrová - 24. Kristýna Štursová; rozhodčí: Jakub Dzurik - Jiří Knettig; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Andrea Lacmanová 7 - Adéla Pavlíková 31; po třetinách: 4:0, 3:1, 3:0
36:00 Střely ve 3. části: 16:2
36:00 Ukončení 3. části
35:56 GÓL FBC Dobruška! 10:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová bez asistence (10:1)
29:10 GÓL FBC Dobruška! 9:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Alžběta Nejmanová, asistoval #22 Tereza Březovská (9:1)
24:42 GÓL FBC Dobruška! 8:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Alžběta Nejmanová bez asistence (8:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Převaha Dobrušky pokračovala i ve druhé třetině s tím rozdílem, že svitavské dorostenky se také jednou prosadíly po individuální akci Kristýny Štursové. V dresu Dobrušky pak září Pavla Petrová, která už dala 4 branky.
24:00 Střely ve 2. části: 14:3
24:00 Ukončení 2. části
23:15 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Kristýna Štursová bez asistence (7:1)
22:17 GÓL FBC Dobruška! 7:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #83 Tereza Jakubská bez asistence (7:0)
18:40 GÓL FBC Dobruška! 6:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová bez asistence (6:0)
15:31 GÓL FBC Dobruška! 5:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #44 Michaela Šafářová (5:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Dobruška plní roli favorita utkání a herní převahu v první třetině proměnila ve 4 góly z 11 střel na branku.
12:00 Střely v 1. části: 11:3
12:00 Ukončení 1. části
08:36 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #43 Julie Frymlová (4:0)
04:22 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #42 Anna Čtvrtečková, asistoval #53 Sára Horčičková (3:0)
01:47 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Francesca Luisa Bartošová, asistoval #42 Anna Čtvrtečková (2:0)
00:54 GÓL FBC Dobruška! 1:0