• 35 34:49
    5:8
    ()

Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka - Floor Maniacs Mělník 5:8
branky: 2. Jakub Pažout, 11. David Maršál, 19. Jakub Pažout, 22. Richard Hejnar, 27. Filip Velička - 12. Matyáš Novák, 14. Matyáš Novák, 16. Matyáš Novák, 20. Jindřich Gombík, 21. Matěj Šulák, 21. Matyáš Novák, 27. Vojtěch Rybka, 35. Matyáš Novák; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Tomáš Veselý; vyloučení: 2 + Richard Hejnar TT:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Krejčí -8 - Viktor Linhart ?; po třetinách: 2:1, 2:5, 1:2
36:00 Střely ve 3. části: 6:4
36:00 Ukončení 3. části
34:49 GÓL Floor Maniacs Mělník! 5:8
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #11 Matyáš Novák bez asistence (5:8)
29:25 Vyloučen hráč #23 František Fialka družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka na 2 minuty za sekání
29:01 Timeout Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka
29:01 Vyloučen hráč #88 Matěj Šulák družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání
26:59 GÓL Floor Maniacs Mělník! 5:7
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #31 Vojtěch Rybka, asistoval #1 Viktor Linhart (5:7)
26:16 GÓL Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka! 5:6
Branku družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka vstřelil #99 Filip Velička, asistoval #44 Jakub Pažout (5:6)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 6:6
24:00 Ukončení 2. části
21:19 GÓL Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka! 4:6
Branku družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka vstřelil #26 Richard Hejnar bez asistence (4:6)
20:47 GÓL Floor Maniacs Mělník! 3:6
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #11 Matyáš Novák, asistoval #10 Jindřich Gombík (3:6)
20:07 GÓL Floor Maniacs Mělník! 3:5
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #88 Matěj Šulák bez asistence (3:5)
19:00 GÓL Floor Maniacs Mělník! 3:4
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #10 Jindřich Gombík, asistoval #31 Vojtěch Rybka (3:4)
18:00 GÓL Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka! 3:3
Branku družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka vstřelil #44 Jakub Pažout, asistoval #21 Tomáš Pavlík (3:3)
15:32 GÓL Floor Maniacs Mělník! 2:3
14:44 Vyloučen hráč #33 Adam Ducháček družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za blokování florbalky
13:35 GÓL Floor Maniacs Mělník! 2:2
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #11 Matyáš Novák, asistoval #31 Vojtěch Rybka (2:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 5:4
12:00 Ukončení 1. části
11:10 GÓL Floor Maniacs Mělník! 2:1
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #11 Matyáš Novák, asistoval #37 Jan Vrňák (2:1)
10:28 GÓL Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka! 2:0
Branku družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka vstřelil #25 David Maršál bez asistence (2:0)
10:28 Vyloučen hráč #26 Richard Hejnar družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka do konce utkání - technický trest
10:28 Vyloučen hráč #26 Richard Hejnar družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka na 2 minuty za neuvedení v sestavě
01:10 GÓL Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka! 1:0
Branku družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka vstřelil #44 Jakub Pažout, asistoval #24 Filip Horčík (1:0)