Jakub MAREČEK
  • 33 32:48
    Red Dragons

Sokol Rudná - FbC Red Dragons Hořovice 4:5
branky: 11. Jan Rohla, 21. Vít Jireček, 31. Daniel Petřík, 33. Jan Rohla - 3. Matěj Mareček, 7. Vít Hofman, 14. Vít Hofman, 23. Michal Bauer, 33. Patrik Barbir; rozhodčí: Jiří Toček - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Novák ? - Jáchym Soukup ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
32:48 Timeout FbC Red Dragons Hořovice
32:48 Vyloučen hráč #28 Jakub Mareček družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za blokování florbalky
32:44 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #9 Patrik Barbir, asistoval #21 Vít Hofman (4:5)
32:37 Vyloučen hráč #9 Daniel Petřík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
32:32 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #17 Adam Vojáček (4:4)
32:21 Timeout Sokol Rudná
30:23 GÓL Sokol Rudná! 3:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #9 Daniel Petřík, asistoval #57 Martin Lešuk (3:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:34 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #21 Vít Hofman (2:4)
21:26 Vyloučen hráč #11 Vít Bařina družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:57 Vyloučen hráč #17 Adam Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
20:50 GÓL Sokol Rudná! 2:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #90 Vít Jireček, asistoval #60 David Sláma (2:3)
18:08 Vyloučen hráč #22 David Jurenka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za špatné střídání
13:01 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman bez asistence (1:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:35 GÓL Sokol Rudná! 1:2
10:15 Vyloučen hráč #94 Kristián Filip Mencl družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
07:11 Vyloučen hráč #90 Vít Jireček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:12 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #9 Patrik Barbir (0:2)
02:53 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #57 Matěj Mareček bez asistence (0:1)