1

3.

série

TJ Sokol Královské Vinohrady B - SK Florbal Benešov B 5:4pn
branky: 20. Vítek Engel, 21. Tomáš Benda, 22. Vítek Engel, 32. Jonáš Platil, N Lukáš Ragač - 1. Jiří Medek, 13. David Mohr, 20. Jiří Medek, 28. Jiří Medek; rozhodčí: Martin France - Vojtěch Pešata; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Samuel Nesládek ? - Marek Mohr ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #13 Václav Tůma , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #47 Lukáš Ragač a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #4 Jakub Osička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #45 Jonáš Platil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #99 David Mohr a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #51 Vítek Engel a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Vyloučen hráč #51 Vítek Engel družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
35:32 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
31:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #45 Jonáš Platil, asistoval #28 Tomáš Benda (4:4)
27:17 GÓL SK Florbal Benešov B! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #48 Jiří Medek, asistoval #4 Jakub Osička (3:4)
27:17 Hráč Jiří Medek (Benešov) právě završil svůj hattrick.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #51 Vítek Engel, asistoval #90 Tobiáš Kopecký (3:3)
20:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #28 Tomáš Benda, asistoval #8 Vojtěch Makovec (2:3)
19:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:3
19:04 GÓL SK Florbal Benešov B! 0:3
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #48 Jiří Medek, asistoval #99 David Mohr (0:3)
16:50 Čakovická hala opět nezklamala a máme tu technické potíže s časomírou.
12:29 GÓL SK Florbal Benešov B! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #99 David Mohr, asistoval #13 Václav Tůma (0:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
00:32 GÓL SK Florbal Benešov B! 0:1
00:32 Neuvěřitelná střela Jiřího Medka končí v síti, brankář domácích neměl nárok.