• 35 34:04
    3:10
    ()

FbC Red Dragons Hořovice - ACEMA Sparta Praha RED 3:10
branky: 15. Vít Hofman, 26. Vítězslav Šmid, 26. Kristián Filip Mencl - 2. Teodor Zámorský, 12. David Štecher, 14. Tobiáš Tůma, 18. Šimon Bláha, 20. Martin Heran, 28. Tobiáš Tůma, 28. Jakub Holas, 29. Ali Luthfi, 29. Ondřej Rychlý, 35. Martin Heran; rozhodčí: Filip Herbst - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Míka ? - Patrik Borovec ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:5
36:00 Ukončení 3. části
34:04 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #88 Martin Heran bez asistence (3:10)
28:49 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #22 Ondřej Rychlý, asistoval #19 Tobiáš Tůma (3:9)
28:04 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #75 Ali Luthfi, asistoval #85 Adam Šeminský (3:8)
27:48 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #53 Jakub Holas, asistoval #19 Tobiáš Tůma (3:7)
27:22 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #19 Tobiáš Tůma, asistoval #82 David Štecher (3:6)
25:53 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #94 Kristián Filip Mencl, asistoval #21 Vít Hofman (3:5)
25:30 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #52 Vítězslav Šmid, asistoval #11 Lukáš Albl (2:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:30 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #88 Martin Heran, asistoval #75 Ali Luthfi (1:5)
19:12 Vyloučen hráč #21 Vít Hofman družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
17:26 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #92 Šimon Bláha, asistoval #38 Teodor Zámorský (1:4)
14:53 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #9 Patrik Barbir (1:3)
13:27 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #19 Tobiáš Tůma, asistoval #22 Ondřej Rychlý (0:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #82 David Štecher, asistoval #19 Tobiáš Tůma (0:2)
08:28 Vyloučen hráč #13 Antonín Kaprhál družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
06:17 Sparta se pokouší využít přesilovky
01:35 Sparta hned po golu hraje na polovině soupeře
01:32 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #38 Teodor Zámorský, asistoval #88 Martin Heran (0:1)
01:30 Sparta dává gol po šťastném odrazu
01:05 Brankář Hořovic zandal triple safe
00:33 Štecher (Sparta) střílí na branku, ale gol to není
00:11 Sparta rozehrává na své polovině
00:01 Úvodní bule patří Spartě