(Plas)
  • 36 35:47
    2

FbC Red Dragons Hořovice - TJ Sokol Dobříš 7:3
branky: 2. Kristián Filip Mencl, 10. Kristián Filip Mencl, 15. Vojtěch Houra, 17. Vít Hofman, 18. Vojtěch Houra, 22. Michal Bauer, 27. Vítězslav Šmid - 30. Lukáš Pavrovský, 34. Vít Kořínek, 36. Vít Kořínek; rozhodčí: Jakub Dragoun - Michal Kolář; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Kasík ? - Tobias Baláž ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 1:3
36:00 Ukončení 3. části
35:47 Vyloučen hráč #21 Lukáš Pavrovský družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:26 GÓL TJ Sokol Dobříš! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #92 Vít Kořínek, asistoval #11 Dominik Plas (7:3)
33:38 GÓL TJ Sokol Dobříš! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #92 Vít Kořínek bez asistence (7:2)
29:54 GÓL TJ Sokol Dobříš! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #21 Lukáš Pavrovský, asistoval #15 Samuel Dusík (7:1)
26:09 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 7:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #52 Vítězslav Šmid bez asistence (7:0)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:40 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 6:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #52 Vítězslav Šmid (6:0)
17:35 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 5:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #29 Vojtěch Houra bez asistence (5:0)
16:04 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman bez asistence (4:0)
14:50 Vyloučen hráč #52 Vítězslav Šmid družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za hra bez florbalky
14:18 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:0
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:27 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #94 Kristián Filip Mencl, asistoval #21 Vít Hofman (2:0)
01:55 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #94 Kristián Filip Mencl, asistoval #6 Michal Bauer (1:0)