2

4.

série

Florbal Neratovice - BLACK ANGELS B 6:7pn
branky: 7. Matyáš Hýsek, 8. Matyáš Hýsek, 16. Ondřej Michálek, 19. Jan Lhota, 23. Jan Kvasnička, 33. Matěj Míka - 5. Vít Kašpárek, 8. Jan Slosiarik, 22. Filip Herbst, 24. Filip Herbst, 27. Václav Novotný, 36. Michal Kadrnožka, N Michal Kadrnožka; rozhodčí: Matteo Šoman - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Vaněk ? - Patrik Třešňák ?; po třetinách: 2:2, 3:2, 1:2
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #11 Michal Kadrnožka a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #6 Jan Kvasnička , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #97 Martin Juněc , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #6 Jan Kvasnička a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #87 Jan Slosiarik a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #4 Tadeáš Kvasnička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #15 Vít Kašpárek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #33 Ondřej Zahálka , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:53 Timeout Florbal Neratovice
35:53 GÓL BLACK ANGELS B! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #11 Michal Kadrnožka, asistoval #28 Patrik Svoboda (6:6)
32:05 GÓL Florbal Neratovice! 6:5
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #73 Matěj Míka, asistoval #84 Ondřej Michálek (6:5)
26:11 GÓL BLACK ANGELS B! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #22 Václav Novotný bez asistence (5:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:46 GÓL BLACK ANGELS B! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #2 Filip Herbst, asistoval #87 Jan Slosiarik (5:4)
22:16 GÓL Florbal Neratovice! 5:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #6 Jan Kvasnička, asistoval #96 Matyáš Hýsek (5:3)
21:11 GÓL BLACK ANGELS B! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #2 Filip Herbst bez asistence (4:3)
20:28 Vyloučen hráč #13 David Orlík družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
18:57 Vyloučen hráč #6 Jan Kvasnička družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:40 GÓL Florbal Neratovice! 4:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #98 Jan Lhota, asistoval #35 Matěj Opava (4:2)
15:21 GÓL Florbal Neratovice! 3:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #84 Ondřej Michálek, asistoval #6 Jan Kvasnička (3:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:32 GÓL Florbal Neratovice! 2:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #96 Matyáš Hýsek, asistoval #78 Matěj Němec (2:2)
07:27 GÓL BLACK ANGELS B! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #15 Vít Kašpárek (1:2)
06:19 GÓL Florbal Neratovice! 1:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #96 Matyáš Hýsek bez asistence (1:1)
04:15 GÓL BLACK ANGELS B! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #15 Vít Kašpárek, asistoval #87 Jan Slosiarik (0:1)