2

3.

série

BLACK ANGELS B - FBC Draci Říčany B 3:4pn
branky: 6. Ondřej Liška, 14. Vít Kašpárek, 33. Patrik Svoboda - 7. Jakub Ehrlich, 25. Matyáš Fiala, 36. Matyáš Fiala, N Robin Vazač; rozhodčí: Adam Krs - Štěpán Kinkor; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Jakub Kreibich ? - Jakub Zámečník ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany B hráč #22 Robin Vazač a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #10 Dominik Kožíšek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany B hráč #65 Miroslav Novotný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #15 Vít Kašpárek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany B hráč #5 Matyáš Fiala a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:04 GÓL FBC Draci Říčany B! 3:3
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #5 Matyáš Fiala, asistoval #6 Martin Filáček (3:3)
34:22 Timeout FBC Draci Říčany B
32:05 GÓL BLACK ANGELS B! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #28 Patrik Svoboda, asistoval #15 Vít Kašpárek (3:2)
29:18 Vyloučen hráč #80 Adam Seman družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
24:44 GÓL FBC Draci Říčany B! 2:2
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
14:11 Vyloučen hráč #15 Vít Kašpárek družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nesportovní chování
13:31 GÓL BLACK ANGELS B! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #15 Vít Kašpárek, asistoval #13 David Orlík (2:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
06:43 GÓL FBC Draci Říčany B! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #46 Jakub Ehrlich, asistoval #65 Miroslav Novotný (1:1)
05:44 GÓL BLACK ANGELS B! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #31 Ondřej Liška, asistoval #45 Adam Daniel Kolář (1:0)