0

3.

série

FBC Kutná Hora - OLYMP FLORBAL 3:2pn
branky: 3. Martin Landsmann, 36. Marek Trník, N Štěpán Blahník - 15. Filip Malena, 36. Martin Peťovský; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jakub Vycpálek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Zlatohlávek 12 - Dominik Šimáň 21; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #38 Ondřej Vinař , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #26 Martin Peťovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #13 Petr Vávra a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #26 Šimon Trpišovský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #4 Štěpán Blahník a vstřelil rozhodující gól (3:2).
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 9:6
36:00 Ukončení 3. části
35:40 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský, asistoval #99 Patrik Beneš (2:2)
35:34 Hosté v šesti.
35:17 Timeout FBC Kutná Hora
35:17 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (2:1)
34:31 Timeout OLYMP FLORBAL
33:36 Neskutečně moc šancí domácích, ale gól nepadne.
26:14 Domácí blokují standartku hostů před bránou.
24:48 Domácí kombinují.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 8:5
24:00 Ukončení 2. části
23:34 Oba týmy v plném počtu.
21:53 Hra začíná být zbytečně vyhrocená.
21:07 Vyloučen hráč #65 Tomáš Holomeček družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování
21:07 Vyloučen hráč #69 Štěpán Jaroš družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
19:56 Kutná Hora má přesilovku a viděli jsme první šanci, opět Vávra na středu.
19:26 Vyloučen hráč #65 Tomáš Holomeček družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra na zemi
18:04 Domácí se pokouší vzít si zpátky své vedení.
15:14 Hosté se prosazují. Stav je vyrovnaný.
14:52 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #90 Filip Malena, asistoval #30 Marek Šimáň (1:1)
14:14 Standartka hostů končí další standartkou.
13:02 Vávra v další šanci.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 6:3
12:00 Ukončení 1. části
11:45 Duo Trpišovský, Jaroš zabraňuje další střelu hostů.
10:35 Vávra střílí ze středu, ale rána letí mimo.
08:57 Domácí vyvjíjejí tlak na bránu hostů, nedaří se jim góla trefit.
06:13 Hosté se snaží dorovant skóre, Kutná Hora úspěšně brání.
03:10 Kutná Hora krásnou souhrou navyšuje své skóre.
02:48 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #19 Martin Landsmann, asistoval #5 Tomáš Tvrdík (1:0)
02:18 Hra je nahoru dolu.
00:54 Kutná Hora zastavuje útok hostů.
00:18 Olymp na míčku