1:14
    Michal HRUŠKA
    (Sedláček)

FBC Draci Říčany B - ACEMA Sparta Praha D 1:14
branky: 28. Martin Filáček - 4. Filip Šváb, 10. Filip Volf, 13. Filip Šváb, 17. Matteo Šoman, 19. Filip Volf, 22. Jakub Bernat, 22. Marek Sedláček, 24. Jakub Bernat, 25. Jakub Bernat, 27. Jakub Černý, 27. Adam Roháč, 30. Marek Sedláček, 31. Tomáš Smetana, 32. Michal Hruška; rozhodčí: Filip Rabiňák - Dominik Kouba; vyloučení: 1:1 + Jakub Bernat OS; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Zámečník ? - Rudolf Javořík ?; po třetinách: 0:2, 0:6, 1:6
36:00 Ukončení 3. části
31:10 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 1:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #73 Marek Sedláček (1:14)
30:37 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 1:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #28 Jan Kuba (1:13)
29:19 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 1:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #73 Marek Sedláček, asistoval #48 Filip Šváb (1:12)
27:15 GÓL FBC Draci Říčany B! 1:11
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #6 Martin Filáček, asistoval #65 Miroslav Novotný (1:11)
26:35 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #86 Matteo Šoman (0:11)
26:20 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #18 Jakub Černý, asistoval #48 Filip Šváb (0:10)
25:42 Vyloučen hráč #33 Jakub Bernat družstva ACEMA Sparta Praha D na 2 minuty za nesportovní chování
25:42 Vyloučen hráč #33 Jakub Bernat družstva ACEMA Sparta Praha D - osobní trest
25:22 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha D neproměnil #48 Filip Šváb.
24:21 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #33 Jakub Bernat, asistoval #45 Tomáš Smetana (0:9)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:23 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #33 Jakub Bernat, asistoval #86 Matteo Šoman (0:8)
21:20 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #73 Marek Sedláček, asistoval #28 Jan Kuba (0:7)
21:07 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #33 Jakub Bernat, asistoval #41 Filip Volf (0:6)
18:22 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #86 Matteo Šoman (0:5)
16:09 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #33 Jakub Bernat (0:4)
12:13 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #48 Filip Šváb, asistoval #18 Jakub Černý (0:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:24 Vyloučen hráč #1 Jakub Pípal družstva FBC Draci Říčany B na 2 minuty za sekání
09:22 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #78 Adam Roháč (0:2)
03:47 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 0:1
03:17 Timeout FBC Draci Říčany B