• 36 35:02
    2
    Čeněk NEUMAN

FbC Red Dragons Hořovice - Panthers Praha B 1:6
branky: 34. Vojtěch Veselý - 8. David Sladký, 9. Ondřej Kořínek, 17. Adam Hrouda, 27. Filip Spěvák, 32. Adam Hrouda, 34. David Sladký; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Lukáš Černý; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matyáš Míka ? - Bernard Schmidt ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:3
36:00 Ukončení 3. části
35:02 Vyloučen hráč #62 Čeněk Neuman družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:02 Vyloučen hráč #21 Vít Hofman družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nesportovní chování
33:18 GÓL Panthers Praha B! 1:6
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #60 David Sladký, asistoval #80 Filip Spěvák (1:6)
33:02 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Vojtěch Veselý, asistoval #21 Vít Hofman (1:5)
31:06 GÓL Panthers Praha B! 0:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #76 Adam Hrouda, asistoval #46 Dominik Flégr (0:5)
26:57 GÓL Panthers Praha B! 0:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #80 Filip Spěvák, asistoval #23 Ondřej Kořínek (0:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:21 Vyloučen hráč #23 Ondřej Kořínek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nesportovní chování
21:22 Vyloučen hráč #12 Michal Müller družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
16:30 GÓL Panthers Praha B! 0:3
14:08 Vyloučen hráč #7 Pavel Frühauf družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:36 GÓL Panthers Praha B! 0:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #23 Ondřej Kořínek, asistoval #80 Filip Spěvák (0:2)
07:27 GÓL Panthers Praha B! 0:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #60 David Sladký bez asistence (0:1)
05:51 Vyloučen hráč #80 Filip Spěvák družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
00:07 Vyloučen hráč #60 David Sladký družstva Panthers Praha B na 2 minuty za zvedání florbalky
00:01 Rozhodčími dnešního utkání jsou Christian-Marcel Kušnirák a Marek Benda.