3

5.

série

Kralupy Wolves - FbC Red Dragons Hořovice 4:3pn
branky: 23. Mikoláš Hollý, 34. Petr Karvánek, 35. Adam Carvan, N Petr Karvánek - 11. Daniel Sojka, 14. Daniel Sojka, 34. Kristián Filip Mencl; rozhodčí: Václav Paletář - Tomáš Cmíral; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Trčka ? - Adam Kasík ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #94 Kristián Filip Mencl , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #61 Petr Karvánek a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #21 Vít Hofman a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #8 Adam Carvan a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #10 Daniel Sojka a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #10 Daniel Formánek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #81 Josef Synek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #34 Vojtěch Novák a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:49 GÓL Kralupy Wolves! 3:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #8 Adam Carvan, asistoval #10 Daniel Formánek (3:3)
33:48 Timeout Kralupy Wolves
33:27 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #94 Kristián Filip Mencl, asistoval #7 Pavel Frühauf (2:3)
33:15 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Petr Karvánek, asistoval #8 Adam Carvan (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:16 GÓL Kralupy Wolves! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #33 Mikoláš Hollý, asistoval #48 Filip Karvánek (1:2)
14:48 Vyloučen hráč #33 Mikoláš Hollý družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:30 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #10 Daniel Sojka, asistoval #7 Pavel Frühauf (0:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:44 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #10 Daniel Sojka, asistoval #26 Jakub Zajíček (0:1)
09:42 Vyloučen hráč #6 Martin Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost