43
  • 43 42:34
    Přelouč

Orel Přelouč - FBC LETOHRAD - Orel Orlice B 4:4
branky: 19. Radim Křinka, 19. David Verunáč, 30. David Verunáč, 36. Marek Skyva - 8. Tomáš Faltus, 14. Michal Pleskot, 23. Filip Voznický, 27. Lukáš Hůlka; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Daniel Jireček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 19 - Vojtěch Krejsa 10; po třetinách: 0:2, 3:2, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 3:7
49:59 Nakonec byly šance na obou stranách, ale žádná nebyla proměněna, takže spravedlivá remíza.
42:36 Hosté měli teď několk nebezpečných akcí a tak si domácí berou oddychový čas, aby se srovnali ve hře.
42:34 Timeout Orel Přelouč
41:30 Domácí gólman poté, co chytí míček, vybízí domácí útočníky rychlou a dlouhou rozehrávkou k brejkům, ale těm se to nedaří realizovat.
40:00 Hra se vyrovnala a zápas vrcholí ...
37:00 Hosté se teď nadechli k tlaku - vydrží domácí se srovnaným skóre na závěrečný nápor s podporou hlasitých domácích fanoušků?
35:40 A nakonec pomohl rychlý brejk po vyjímečné útočné snaze hostů a domácí podruhé dnes vyrovnávají skóre zápasu.
35:39 GÓL Orel Přelouč ! 4:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #82 Marek Skyva, asistoval #22 Miloš Kot (4:4)
35:00 Domácí se sice kombinačně snaží nalézt skulinku v obraně soupeře, ale ti svoji pohybovou aktivitou to zatím nedovolují.
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
29:55 Těsně před konce třetiny se domácí po pěkné kombinaci kolem dokola útočné půlky dotahují na rozdíl jediného gólu střelou Verunáče pod víko.
29:54 GÓL Orel Přelouč ! 3:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #14 David Verunáč, asistoval #7 Michal Pleskot (3:4)
26:24 Bohužel po dobře sehrané přesilovce, kdy několik střel pochytal hostující gólman, či je zblokovali obránci hostí, se domácím vymstila nesoustředěnost a rozladěnost z jejího neúspěchu, a po chybě před vlastní brankou zbytečně inkasují.
26:23 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 2:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #18 Lukáš Hůlka bez asistence (2:4)
24:11 Vyloučen hráč #65 David Slouka družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B na 2 minuty za blokování florbalky
22:11 Přestože domácí teď tlačili a i šance byly, tak nakonec do vedení jdou hosté po chybě při rozehrávce a následné dorážce po vyražené střele.
22:10 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #12 Filip Voznický, asistoval #41 Jakub Rajnštajn (2:3)
18:40 A je srovnáno: nejprve po výborné křížné příhře Bulise zajel domácí kapitán za branku soupeře, zmátl protipohybem gólmana i obránce a zpoza brány zavěsil, vzápětí hned od pravého  mantinelu Verunáč prostřeli vše ke vzdálenější tyči.
18:39 GÓL Orel Přelouč ! 2:2
18:32 GÓL Orel Přelouč ! 1:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #55 Radim Křinka, asistoval #28 Michal Bulis (1:2)
16:15 Domácí si kromě jedné "provětrávací" střely při přesilovce nic nevytvořili, a tak hosté stále vedou o 2 branky.
15:00 Střely v 1. části: 4:11
14:12 Vyloučen hráč #53 Vojtěch Vychytil družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B na 2 minuty za hra na zemi
13:52 Jeden z dalších brejků hosté dotáhli do nebezpečné střely, kterou Albrecht skvěle chytil, ale následná trma vrma skončila vlastním gólem Pleskota a hosté se ujímají vedení o 2 góly.
13:51 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 0:2
Vlastní branku družstva Orel Přelouč vstřelil #7 Michal Pleskot (0:2)
10:00 Domácí Orel se tlačí do vyrovnání, čímž ale odkrývá vzadu okýnka a domácí gólman Albi teď měl 2x plno práce s rychlými protiútoky.
07:16 A hosté využívají hned svoji první přesilovku: poté, co nejprve nastřelili břevno, se pěknou ranou z mezikruží trefil do šibenice Faltus.
07:15 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #10 David Václavek (0:1)
06:32 Vyloučen hráč #28 Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
05:00 Hra je zatím vyrovnaná včetně střel na branku, oba týmy se psotupně zahřívají.