45
  • 45 44:40
    Dvůr Králové

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - FLORBAL LITOMYŠL B 4:4
branky: 1. Patrik Adámek, 7. Aleš Weigl, 39. Rudolf Suk, 44. Patrik Adámek - 19. Martin Klejch, 22. Martin Motyčka, 27. Dominik Novák, 30. Martin Motyčka; rozhodčí: Daniel Jireček - Petr Drahoňovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Lukáš Rejl 13 - Jonáš Moravec 17; po třetinách: 2:0, 0:4, 2:0
45:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Díky soupeři zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 10:2
44:40 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
43:20 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #74 Patrik Adámek, asistoval #10 Tomáš Zíbr (4:4)
38:48 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #10 Tomáš Zíbr (3:4)
36:26 Domácí tým je ve třetí třetině rozhodně lepším týmem ale to střelecké štěstíčko není
32:22 Domácí tým vstoupil do třetí třetiny ve vysokém tempu tak snad to k něčemu bude
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B
30:00 Střely ve 2. části: 4:6
29:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #88 Martin Motyčka, asistoval #21 Tomáš Jakubík (2:4)
26:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #48 Dominik Novák, asistoval #7 Ondřej Pakosta (2:3)
22:55 Vyloučen hráč #22 David Rosulek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
22:55 První přesilovou hru si zahraje i hostující tým
21:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #88 Martin Motyčka, asistoval #44 Radim Hladík (2:2)
18:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #13 Martin Klejch, asistoval #48 Dominik Novák (2:1)
18:38 Ze standartní situace skóruje nejstarší hráč na hřišti číslo 13 Martin Klejch, v úctihodných 61 letech
15:00 Střely v 1. části: 7:5
12:17 Přesilová hra domácího týmu zaznamenala pouze jednu vážnější střelu
10:17 Vyloučen hráč #97 Max Holásek družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání
10:17 Domácí tým si zahraje první přesilovou hru zápasu byl zde jasný faul, když nestíháš sekneš
06:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #87 Aleš Weigl, asistoval #8 Vojtěch Hulík (2:0)
06:26 Pokyn ze střídačky zněl jasně "Aleši běž před bránu", vteřinu na to hráč číslo 87 Aleš Weigl vstřelil gól z předbrankového prostoru
04:45 První vážnější střet si připisuje domácí hráč číslo 14 Marel, který nekompromisně sestřelil hostujícího hráče
02:55 První větší šance byla na straně domácích
00:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:0