36
  • 36 35:44
    2

T.J. Sokol Sušice - USK Akademik Cheb 3:8
branky: 21. Daniel Jáchim, 26. Stanislav Karaus, 32. Matěj Mayer - 7. Michal Dinga, 9. Antonín Seidl, 20. Antonín Seidl, 20. Lukáš Čadek, 24. Antonín Seidl, 26. Martin Aust, 27. Martin Stehlík, 28. Antonín Seidl; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Filip Martinkovič; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Kryštof Karlík ? - Václav Hůda ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:3
36:00 Střely ve 3. části: 6:11
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Zápas končí očekávanou výhrou Chebu, Vydry se nedali lacino, Cheb však ukázal zkušenosti a nebýt Karlíka, mohlo skončit hůře.
35:44 Vyloučen hráč #15 Stanislav Karaus družstva T.J. Sokol Sušice na 2 minuty za sekání
34:20 Oslabení však kluci ve žluto-černém přežili, poté následoval náznak útočné akce po ose Kahle-Potužák, bohužel zůstalo jen u náznaku.
32:20 Vyloučen hráč #68 Michal Kupec družstva T.J. Sokol Sušice na 2 minuty za hrubost
32:20 Michal Kupec to přehnal s důrazem, byl na hráče soupeře hrubý a tak si jde za hrubost sednout.
31:45 GÓL T.J. Sokol Sušice! 3:8
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #21 Matěj Mayer bez asistence (3:8)
31:45 Po individuální akci Matěje Mayera střílí Vydry třetí gol. Super že i přes výsledek se snaží útočit.
27:42 GÓL USK Akademik Cheb! 2:8
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #10 Antonín Seidl, asistoval #34 Martin Aust (2:8)
27:42 Cheb v oslabení opět ukáza přehled a vyzrálost, kdy na Karlíka prošli dva hráči Akademiku...tohle by se stávat nemělo, ale stalo.
26:19 Vyloučen hráč #37 Filip Dušák družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hra na zemi
26:04 GÓL USK Akademik Cheb! 2:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #50 Martin Stehlík bez asistence (2:7)
25:50 GÓL USK Akademik Cheb! 2:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Martin Aust, asistoval #50 Martin Stehlík (2:6)
25:50 Cheb však odpovídá dvěma slepenými goly, nejprve Stehlík našel Austa, který prostřeluje pěknou střelou. Následně pak sám Stehlík prošel jako pták zrním a nemýlil se.
25:33 GÓL T.J. Sokol Sušice! 2:5
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #15 Stanislav Karaus, asistoval #18 Tomáš Holeček (2:5)
25:33 Karaus opět ukázal střelecké sebevědomí a střílí druhý gol Vyder.
25:26 Začátek poslední třetiny je zatím hodně výživný, šance na obou stranách. Kahle po nahrávce Potužáka nedal, na druhé straně střílel Seidl. Následně pak Potužák nad.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 7:15
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Druhá část je za námi. Vydry více útočí, nicméně tím otevírají zadní vrátka. Zatím rozdílový Seidl dokončil hattrick. Stále je to hodně souboj Karlík vs. Cheb. Golman Vyder předvedl několik skvělých zákroků, které by se všechny hodily do sestřihu televize Nova Borec na konec.
23:38 GÓL USK Akademik Cheb! 1:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #10 Antonín Seidl, asistoval #50 Martin Stehlík (1:5)
23:38 Karlík několikrát skvěle podržel Vydry, na Seidla byl však krátký a ten kompletuje hattrick. Zatím rozdílový střelec v barvách Chebu. Nahrávku si připípal dobrým klovnutím Stehlík.
20:23 GÓL T.J. Sokol Sušice! 1:4
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #14 Daniel Jáchim bez asistence (1:4)
20:23 Vydry se konečně dočkali také golu, dlouhán Jáchim prostřeluje dlouhána Hůdu.
19:54 GÓL USK Akademik Cheb! 0:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #68 Lukáš Čadek bez asistence (0:4)
19:48 GÓL USK Akademik Cheb! 0:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #10 Antonín Seidl, asistoval #25 Michal Dinga (0:3)
19:48 Opět zafungovala souhra na ose Seidl-Dinga, tihle dva Akademici o sobě moc dobře vědí, Seidl to navíc umí potpořit skutečně parádní střelou. Následný gol byl dárek od Víti Šebka, který namazal zbytečně z rozehry na střed Čadkovi.
18:42 Co chybí zatím Vydrám k lepšímu přednesu? Fanoušci určitě ne, ti fandí jak o život, dokonce někteří mají kloboučky s vydrou. To se nám líbí. Ve hře lepší sehrání, což je na první sezonu v pětkovém pochopitelné, navíc když 2/3 týmu jsou starší žáci, kteří zde získávají cenné zkušenosti. Zkušenosti a rozdíl ve zkušenostech je znát.
16:25 V úniku se po chybě Ladmana objevil Čadek, Karlík opět hrdinou okamžiku. Tento krasavec hájící branku Vyder je opravdovou zdí a lákadlo pro spoustu nezadaných slečen.
15:22 Zápas zatím pořád ve stejném duchu, Vydry se snaží víc se tlačit dopředu, zatím tomu však chybí větší kvalita a lepší pohyb. Cheb je rychlejší, sehranejší a je poznat že mají pětkový florbal více v krvi.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 3:12
12:00 Ukončení 1. části
11:59 První část končí 0:2 pro Cheb, nutno říct že po právu. Cheb je zatím lepší v pohybu, kombinaci a Vydry se spíše brání. Nebýt Karlíka, mohlo být skore vyšší/n :D
10:50 Přesilovka přes několik šancí nevyužita. někoolika zákroky se blískl Karlík v brance, který je zatím oporou svému týmu, bohužel mu kluci zatím moc nepomáhají. Kromě těžkého křižníku Ladmana, přes kterého jsou vidět pouze zdi haly.
08:48 Vyloučen hráč #11 Tobiáš Řáha družstva T.J. Sokol Sušice na 2 minuty za sekání
08:48 Řáha ze standartky prošel přes dva hráče, míček mu pak sjel a řešil to sekyrou, za kterou si dvě minuty odpočine na tresté.
08:23 GÓL USK Akademik Cheb! 0:2
08:23 V zápětí druhý gol, tentokrát v opačném gardu. Na středu zůstal nepokrytý Seidl, který trefuje přesně k tyči, pinknul Dinga.
06:54 GÓL USK Akademik Cheb! 0:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #25 Michal Dinga, asistoval #10 Antonín Seidl (0:1)
06:54 Několik zákroků Karlíka, bohužel k ničemu pro domácí. Seidl našel Dingu a ten prostřeluje.
05:30 První šanci měli i kluci ze Sušice, démon Karaus však obranu Chebu nepřekonal. Z protiakce Chebu rovněž nic nebylo.
04:00 Zatím je dle očekávání na míčku více Cheb a měl již několik slibných příleitostí. Zatím však vše ztroskotalo buď na brnakáři Karlíkovi, nebo na obraně Vyder.
00:01 Vítáme Vás u seldování online přenosu z dalekých a slunných kašperských Hor, první zápas se střetnou pořadatelé z Vyder s favoritem a jedním z top týmů soutěže, Chebským Akademikem. Jak zápas dopadne?