Andrea NERUDOVÁ
    (Vašíčková)
3

GFG Florbal Sokolov KV Plamen - FBC ROKYCANY 2:3
branky: 20. Hana Kalivodová, 23. Andrea Nerudová - 2. Lucie Bolková, 7. Kateřina Josífková, 21. Lucie Peroutková; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Matějková 19 - Leona Rumanová 16; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:0
36:00 Střely ve 3. části: 6:6
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Rokycany o branku vítězí, celkem zaslouženě.
35:40 Josífková mohla zápas rozhodnout, rybářka Matějková byla proti. GFG to zkouší ještě srovnat ale nevypadá to.
31:30 GFG se tlačí do zakončení ale ne a ne srovnat. Naopak Rokycany byly několikrát blízko k odskoku.
27:24 Urxová vyslala jedovku, bohužel trefila jen žebřiny za brankou Matějkové. Tahle střela měla dopadnout lépe.
25:37 Nahození Geťové zkortila Leon Rumanová do svých rukou. Skore se tak nemění.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 7:5
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Druhá třetina končí, GFG přidalo na tempu a druhou třetinu ovládlo 2:1, k vyrovnání jim však ještě jedna branka chybí. Zvládnou holky ve Varských dresech vyrovnat?
22:08 GÓL GFG Florbal Sokolov KV Plamen! 2:3
Branku družstva GFG Florbal Sokolov KV Plamen vstřelil #22 Andrea Nerudová, asistoval #33 Tereza Vašíčková (2:3)
22:08 Ája Nerudová však využívvá své střelecké dovednosti a po příhře od Vašíčkové snižuje.
20:48 GÓL FBC ROKYCANY! 1:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lucie Peroutková, asistoval #13 Kateřina Josífková (1:3)
20:48 Kejtý Josífků našla Peroutkovou a ta dává Rokycanům opět dva goly náskok.
19:24 GÓL GFG Florbal Sokolov KV Plamen! 1:2
Branku družstva GFG Florbal Sokolov KV Plamen vstřelil #87 Hana Kalivodová, asistoval #33 Tereza Vašíčková (1:2)
19:24 Vašíčková po přihrávce Kalivodové snižuje stav utkání.
17:20 Urxová střelila Geťková ne do gatěk, ale do nohy. Kristí se oklepala a míček odvezla do bezpečí.
15:30 Svobodová poslala příhru na Strakovou, ta opět chtěla klovnout míček do branky. Opět neúspěšně.
14:10 Lucka Straková, jak její přijmení káže, prolétla obranou GFG, její střela však letěla mimo branku.
12:35 Kejtý Josífků se opět dostala ke střele, která však letěla nad. Kejtý jen obrátila oči v sloup a povzdechla si.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 3:8
12:00 Ukončení 1. části
11:59 První třetina dopadla pro Rokycany 0:2 a musím říct,že zaslouženě. GFG, dnes v dresech Karlových Varů, zatím toho moc nepředvedly.
06:10 GÓL FBC ROKYCANY! 0:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #13 Kateřina Josífková bez asistence (0:2)
06:10 Maličký démon a legenda Kejtý Josífků prošla jak nůž margarínem a přidává druhý gol. Rokycany mají nástup jak od Řezáče.
01:37 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #43 Lucie Bolková, asistoval #73 Lucie Straková (0:1)
01:37 Rokycany se dostávají do vedení, střelu Strakové dorazila Bolková. Na tohle matějková nedosáhla.
00:01 Druhý zápas změří síly GFG, nebo-li výběr Karlovarského kraje, proti nim se postaví holky z Rokycan se Sokolem na hrudi. V brance GFG se představí věčně usměvavá Terka Matějková, na druhé straně pak SeatLeon Rumanová, opět stálice na brnakářské scéně.  Jak zápas dopadne? Kurzově to Dušan vidí na 1:75 pro GFG, na holky z Rokycan je vyšší kurz kolem 2:30. Uvidíme jak to dopadne.