11:4
    Jan SUK
    (Malík)

Kralupy Wolves - USK Akademik Cheb 11:4
branky: 12. Adam Kozel, 17. Jakub Manek, 18. Jakub Kocourek, 31. Jakub Manek, 32. Petr Husťák, 47. Adam Carvan, 48. Karel Urban, 49. Adam Carvan, 50. Tomáš Veselý, 51. Luboš Brzoň, 60. Jan Suk - 29. Jan Mašát, 34. Jan Mašát, 54. Martin Prokopec, 55. Jakub Hájek; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:6 + Ondřej Svoboda OS; využití: 2:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Jan Blaho 13 - Lukáš Heczko 21; po třetinách: 3:0, 2:2, 6:2
60:00 Komentář hostů: Opatrnější vstup do zápasu, ale výborná druhá třetina. Ve třetí třetině jsme dělali individuální chyb a neproměňovali šance. Stále musíme pracovat na disciplíně. Oslabení nám vzalo síly. Přesto to kluci odmakali ve vysokém tempu.
60:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Vedoucí): Dnes jsme měli dobrý vstup do utkání a od první třetiny diktovali tempo. Jsme rádi, že jsme si vyzkoušeli i kluky ze širšího kádru. Děkujeme skvělým bubeníkům, soupeři a divákům. Přejeme šťastnou cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
59:26 GÓL Kralupy Wolves! 11:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #10 Kristián Malík (11:4)
56:17 Vyloučen hráč #7 Dominik Vorlíček družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:27 GÓL USK Akademik Cheb! 10:4
Vlastní branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek (10:4)
53:57 GÓL USK Akademik Cheb! 10:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #22 Martin Prokopec, asistoval #69 Jan Skopový (10:3)
52:38 Timeout Kralupy Wolves
50:28 Vyloučen hráč #99 Karel Tyrpekl družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
50:19 GÓL Kralupy Wolves! 10:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #10 Kristián Malík (10:2)
49:43 GÓL Kralupy Wolves! 9:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #12 Karel Urban (9:2)
48:37 GÓL Kralupy Wolves! 8:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #88 Jan Michálek (8:2)
48:37 Vyloučen hráč #82 Ondřej Svoboda družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nesportovní chování
48:37 Vyloučen hráč #82 Ondřej Svoboda družstva USK Akademik Cheb - osobní trest
47:28 GÓL Kralupy Wolves! 7:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban, asistoval #25 Jakub Hájek (7:2)
46:31 GÓL Kralupy Wolves! 6:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #91 Jakub Kocourek (6:2)
40:36 Vyloučen hráč #21 Jan Žuk družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:16 Trestné střílení družstva USK Akademik Cheb neproměnil #82 Ondřej Svoboda.
33:11 GÓL USK Akademik Cheb! 5:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #97 Jan Mašát, asistoval #24 Jan Kirchman (5:2)
32:41 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
31:07 GÓL Kralupy Wolves! 5:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #81 Jakub Manek (5:1)
30:34 GÓL Kralupy Wolves! 4:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #39 Luboš Brzoň (4:1)
28:22 GÓL USK Akademik Cheb! 3:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #97 Jan Mašát, asistoval #69 Jan Skopový (3:1)
27:40 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Novák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
27:40 Vyloučen hráč #5 Matěj Voborník družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 10:2
17:53 GÓL Kralupy Wolves! 3:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek, asistoval #5 Adam Kozel (3:0)
16:48 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #6 Petr Husťák (2:0)
12:37 Vyloučen hráč #5 Matěj Voborník družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za držení
11:33 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #91 Jakub Kocourek (1:0)