• 60 59:20
    4:10
    (Kučaba)

Florbal Ústí B - FBC DDM Kati Kadaň 4:10
branky: 23. Jindřich Grosse, 44. David Karpíšek, 53. Leoš Nergl, 60. Jindřich Grosse - 14. Jiří Prokop, 20. Jiří Prokop, 24. Daniel Muchna, 29. Jiří Prokop, 40. Jakub Káčerík, 42. Lukáš Pardubský, 49. Erik Štěrba, 56. Mikuláš Kulík, 57. Jiří Prokop, 59. Mikuláš Kulík; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Mudroch 18 - Filip Staněk 24; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:5
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Vezeme do Kadaně důležité 3 body. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za podporu. Zítra se vidíme v Kadani !!!
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Výsledek vypadá hůř, než průběh zápasu. Mít lepší střelný prach, tak jsme mohli po nějakém boud sáhnout. Nic se neděje, stále to máme v rukách. Pokračujeme dál.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:20 GÓL Florbal Ústí B! 4:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #14 Filip Kučaba (4:10)
59:20 Tak Grosse teď zlepšil z otočky.
58:09 Hosté se radují z kulatého skóre, Ústí to moc nerozvesilo.
58:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (3:10)
57:21 Strnad a jeho oddechovka za mantinelem.
56:55 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #71 Erik Štěrba (3:9)
56:02 Ústecký jsou v 6 bez brankáře, snad se zadaří.
55:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:8
54:50 Budák v šanci ale Karpíšek mu vlezl do cesty.
53:55 Munoch touhle akcí zachránil situaci, když se natáhl přes celou branku.
52:01 Nergl z dorážky zapisuje Ústí další gól.
52:00 GÓL Florbal Ústí B! 3:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #19 Jindřich Grosse (3:7)
49:59 Míček spíš lítá mimo hřiště než do hřiště.
48:55 Krásná individuální akce Karpíška, který zvyšuje skóre.
48:00 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #12 Jiří Prokop (2:7)
43:54 GÓL Florbal Ústí B! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #17 David Karpíšek, asistoval #81 Matyáš Gary Novák (2:6)
43:14 Horák se soustředí tak moc, že stačí vyplazovat jazyk, tak snad si ho neukousne.
42:05 nikolič z otočky ale pouze do helmy.
41:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #71 Erik Štěrba (1:6)
41:30 Oba týmy v rapidně rychlejším modu.
40:01 Poslední bule tentokrát pro tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #79 Jakub Káčerík, asistoval #85 Lukáš Lukavec (1:5)
38:11 Prokop to málem zajel vedle Staňka.
36:46 Vyloučen hráč #13 Karel Klíma družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:46 Nechápu jak se Ústí opět v oslabení.
35:38 Oba týmy opět v pěti.
33:37 Chvíli nepozornosti a hned 2 vyloučení.
33:36 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
33:36 Vyloučen hráč #40 Jan Vaca družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:51 Horák snaha o precizní střelu ale míček má jiný názor.
28:13 Pokorný si připisuje první hattrick!
28:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #7 Lukáš Pardubský (1:4)
27:49 Munoch neskutečnej zákrok, skok jak laňka.
26:59 Dorážka před brankou hostí končí jen výhodou pro Kadaňský.
25:12 Karpíšek blokuje střelu hlavičkou.
23:05 Munochovi to uklouzlo mezi rukama a Kadaň navyšuje skóre.
23:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #26 Marek Pokorný (1:3)
22:04 Ústeckému kádru se zdařilo a střílí první gól!!
22:03 GÓL Florbal Ústí B! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #28 Leoš Nergl (1:2)
20:03 Druhá úvodní bule opět pro Ústí.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:20 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
18:52 Grosse chtěl vykoupat Staňka ale ten se jeví jako neprůstřelný.
17:05 Kadaň tuto třetinu jsou více nebezpečný na balonku, ale věřím že se i ústeckým hochům se zadaří.
15:25 To byla střela, že se i rozhočí musel krčit.
13:24 Přečíslení 3 na 2, kdy si Šebek našel Prokopa, který střílí za Mudrochovo záda.
13:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #33 Dominik Šebek (0:1)
11:06 Karpíšek běží přes celé hřiště a nahrává Klímovi u brány ale ten střílí na druhou stranu.
09:05 Vymyšlená střela na Mudrocha ale o pár čísel mimo bránu.
08:05 Na Grosseho se sesypali protihráči jako domeček karet.
03:34 Stummer přes tři ale střílí jen do kadaňských.
01:57 Kombinace ústeckých před bránou bohužel gólem nekončí.
00:01 Úvodní bule pro tým domácích .
00:00 Vítám čtenáře při dnešním utkání Florbal Ústí x FVC DDM Kati Kadaň.