• 60 59:28
    12:6
    (Legner)

Wizards DDM SO Praha 10 - 1.FBC DDM Děčín IV 12:6
branky: 9. Lukáš Tesařík, 11. Jakub Sedliský, 25. Tomáš Branžovský, 28. Karel Smutný, 31. Matyáš Rygl, 32. Petr Krob, 32. Karel Smutný, 34. Matyáš Kronovetr, 38. Tomáš Branžovský, 40. David Bouda, 40. Daniel Maxa, 48. Petr Krob - 23. Marek Sochor, 30. Vojtěch Legner, 36. Jiří Vlček, 37. Marek Sochor, 54. Petr Procházka, 60. Petr Procházka; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:5; využití: 1:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Hartman 11 - Vojtěch Jirka 7, Jan Drobný 5; po třetinách: 2:0, 9:4, 1:2
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Mám radost z prvních dvou třetin, předváděli jsme dobrý výkon a ve druhé třetině byli navíc velmi produktivní. Kaňkou jsou nepovedené přesilovky, šance jsme si vytvářeli, ale nedokázali v nich skórovat, pomohla nám až ta 5 na 3. Mrzí mě třetí třetina, chtěli jsme pro diváky přidat ještě víc gólů, zlepšený výkon soupeře a naše polevení nám to však neumožnili. Vyhráli jsme základní část, což byl náš prvotní minicíl, teď nás ale čeká nejdůležitější část sezony, ke které celý rok směřujeme, nebude to lehké, ale věřím, že máme tým na to, abychom to zvládli. Přejeme soupeři příjemnou cestu domů a děkujeme za kvalitní prověrku.
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Z utkání jsme chtěli oůvodně vytěžit víc, ale domácí předvedli kvalitní výkon. Zápas se zkomil ve druhé třetině naší nepovedenou pasáží po které se domácí dostali na koně a zbytek zápasu i přes naše zlešení ve třetí části kontrolovali. Díky všem za zapás.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:59 Wizards zvládli vypjaté utkání a pojistili si tak první místo v Divizi A!
59:28 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 12:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #6 Petr Procházka, asistoval #55 Vojtěch Legner (12:6)
59:28 Krásným gólem se prezentují i hosté. Legner poslal svíci od vlastní střídačky před bránu Hartmana a Procházka ze vzduchu uklidil do brány.
58:50 Tesařík si dovolil na soupeře drzou kličku, která mu však nevyšla.
56:21 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování
55:03 Daniel Maxa si pohlídal prostor před Hartmanem, kde si sebral nahrávku hostů, při následném výběhu na útočnou polovinu se mu však balonek roztočil tak, až začal skákat, což Maxa zvládl během kontroly balonku ještě okomentovat slovy "Ježiši co to bylo?".
53:44 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 12:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #6 Petr Procházka, asistoval #29 Marek Sochor (12:5)
53:44 Po lehčím zaváhání Boudy snižuje Děčín na 12:5.
52:19 Židův neskutečnou střelou mířil do šibenice a jen se štěstím neskončil balonek v bráně díky rychlé reakci golmana.
50:51 Hartman předvádí další skvělý zákrok.
50:17 Na dnešní utkání si udělalo cestu 46 skvělých diváků. Děkujeme!
49:42 Hartman pobídl dlouhým výhozem Smutného do samostatného úniku, Smutný si toho bohužel všiml až na poslední chvíli.
47:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #29 Kryštof Urban (12:4)
47:15 Krob svůj výběh středem hřiště zakončil střelou do šibenice.
46:59 Tesařík nahodil na bránu, ale nic z toho.
45:15 Sedliský poslal špatnou nahrávku na Boudu na půlku, který balon nezpracoval. Děčín mohl snížit, ale Hartman byl proti.
44:26 Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
43:59 Smutný přichystal balonek pro Kronovetra, který míjí bránu.
41:50 Hartman fantasticky vychytal samostatný únik hostujícího útočníka.
41:16 Sebastian Maxa unikl všem na hřišti a následně o kousek minul bránu.
40:01 Na úvodní buly na začátku třetin vyhrává Děčín 2:1.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Jan Drobný družstva 1.FBC DDM Děčín IV
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:59 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
39:59 Záruba ještě zvládl sestřelit Tesaříka a Wizards vstoupí do poslední třetiny v početní převaze.
39:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #93 Jaroslav Váňa (11:4)
39:52 Před koncem druhé třetiny zde máme ještě gól do šatny. Daniel Maxa od mantinelu po nahrávce Váni ještě zvládl uklidit balonek po zemi do brány.
39:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #39 Sebastian Maxa (10:4)
39:05 Sebastian Maxa si teď s Davidem Boudou doslova pohráli s obranou Děčína. Nejdříve Bouda poslal balonek na Maxu, který jen položil čepel a trefil tyč, nicméně balonek si ihned sebral a Boudovi připravil balonek do prázdné branky.
38:40 Sedliský nahodil na Smutného, který trefil pouze brankáře.
37:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (9:4)
37:18 Sebastian Maxa znovu na Branžovského a ten uklízí do horní části branky.
36:53 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #55 Vojtěch Legner (8:4)
36:53 Totální chaos před Hartmanovou bránou využil Děčín k dalšímu využití přesilové hry.
36:31 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
36:23 Šanci 3 na 1 Wiazrds nevyužili. Branžovský asi nečekal ještě nahrávku od Boudy, který po pobídl opravdu hezky.
35:28 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Jiří Vlček, asistoval #4 Vladislav Vrátil (8:3)
35:28 Po menším zmatku v rohu domácích se dostal Děčín do šance a snižuje na rozdíl pěti gólů.
34:05 Sebastian Maxa si dělá s děčínskou obranou co chce.
33:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #59 Matyáš Kronovetr bez asistence (8:2)
33:11 Kronovetr získal balonek na soupeřově polovině a uklidil balonek k tyči.
31:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný z trestného střílení (7:2)
31:36 Sebastian Maxa si vynutil trestné střílení i pro domácí tým. K němu se postavil kapitán Smutný a nevídanou kličkou doslova procpal balonek za záda brankáře hostů.
31:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #10 Jakub Sedliský (6:2)
31:15 Krob využil své svaly na nechytatelnou střelu na bližší tyč po výběhu z rohu.
30:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #41 Matyáš Rygl, asistoval #4 Daniel Maxa (5:2)
30:23 Rygl po nahrávce od Daniela Maxi našel skulinku mezi nohama hostujícího brankáře. Neskutečný.
29:51 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #55 Vojtěch Legner, asistoval #94 Jan Fidler (4:2)
29:51 Hosté využili přesilovou hru a stahují náskok na 2 góly.
29:18 Vyloučen hráč #39 Sebastian Maxa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:18 Sebastian Maxa pomstil spoluhráče a poslal za mantinel hostujícího útočníka a jde si rovněž odpočinout.
28:44 Jirka opět skvěle vychytal Maxu mladšiho a následně děčínský Martinec během jednoho běhu zvládl poslat na zem Maxu, Boudu i Smutného.
27:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #28 David Bouda (4:1)
27:40 Bouda shodil pod sebe na Smutného, který uklízí na bližší tyč.
27:26 Vyloučen hráč #6 Petr Procházka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání
27:26 Noha na kraji střídačky hostů znamená další trest za špatné střídání.
26:55 Jirka teď dvakrát po sobě fantasticky vychytal střelu Maxi a Boudy.
25:52 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Klein družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra na zemi
25:52 Klein se provinil hrou na zemi a jde si po zásluze odpočinout na trestnou.
24:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
24:16 Maxa křižnou nahrávkou na Branžovského, který zvyšuje na 3:1.
23:59 Maxa se dostal do samostatného úniku, při kterém si položil brankáře hostů a následně ho trefil do masky.
22:41 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor z trestného střílení (2:1)
22:41 Hartman musel hasit Tesaříkův fatál a jelikož byl při zákroku mimo velké brankoviště, uvidíme trestné střílení. K tomu se postavil Sochor a chladnokrevně zakončil k pravé tyči.
22:10 Židův si vlastním blokem málem kopnul balonek do brány.
20:58 Maxa na Maxu a přišla střela těsně mimo branku hostů. Z následného protiútoku musel Hartman tasit další skvělý zákrok.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:50 Daniel Maxa ještě našel Branžovského v dobré pozici, který chtěl ještě posouvat na Boudu, nicméně balonek mu přeskočil čepel.
18:50 Smutný si také dovolil otočku na středu soupeřovi poloviny a zkusil střelu, ta však našla pouze hostující blok.
17:31 Wizards drželi téměř 2 minuty hosty na jejich polovině a zároveň si zvládli vytvořit několik šancí.
15:45 Brankář hostů pobídl útočníka k samostatnému úniku, načež hostující útočník perfektně trefil balonek ze vzduchu. Hartmana to však nerozhodilo a připisuje si další zákrok.
15:14 Smutný dal hostujícímu hráči koupel na středu a následně poslal balonek na obránce.
12:57 Schovanou střelu Petráška vychytal Hartman bez problémů.
11:40 Krob trochu nešťastně ztratil balonek u vlastní střídačky a dovolil hostům únik, který Hartman skvěle vychytal.
10:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #25 Karel Smutný (2:0)
10:49 Další florbalová paráda v podání domácích. Smutný z první poslal balonek po zemi na Sedliského, který jen nastavil čepel a přehodil brankáře hostů.
10:01 Smutný fantasticky našel křižnou přihrávkou volného Kronovetra, který střílel pouze do nohou brankáře hostů. Následně Smutný předvedl ještě pěkný návrat do obrany.
08:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #39 Sebastian Maxa (1:0)
08:49 Maxa krásně "no look" zadovkou našel před bránou Tesaříka, který uklidil do prázdné brány.
08:21 Sebastian Maxa trefuje břevno.
06:57 Krob zkoušel z vlastní půlky nahodit na Smutného před branku soupeře, Smutný jen o kousek netrefil.
05:32 Wizards dobývali branku Děčína, gól zatím nikde.
04:40 Bouda se ocitl po souboji s obráncem na zemi.
03:34 Smutný krásně prověřil gólmana Děčína střelou do horní části branky. Gólman byl pozorný.
03:04 Hartman si připisuje první a zároveň pěkný zákrok.
02:00 Wizards zatím Děčín do větších šancí nepouští, bohužel se však zatím do šancí ani nedostávají.
00:30 Začátek utkání ve velkém tempu.
00:01 Úvodní buly pro Wizards.
00:01 Dámy a pánové, vítejte u dnešního utkání 21. kola Divize A, ve kterém domácí Wizards SO Praha 10 přivítají 1.FBC DDM Děčín IV. Dá se čekat velmi vypjatý zápas, jelikož domácí Wizards si v případě dnešní výhry pojistí první místo v tabulce a tím pádem výhodnou pozici do play-up. Naopak Děčín bojuje o záchranu, a proto nebudou chtít domácím nechat nic zadarmo. Buďte u toho s námi!