• 60 59:55
    8:6
    (Veselý)

Kralupy Wolves - Wizards DDM SO Praha 10 8:6
branky: 13. Luboš Brzoň, 19. Karel Urban, 34. Jakub Manek, 49. Adam Carvan, 52. Adam Carvan, 57. Adam Carvan, 59. Jan Michálek, 60. Jan Michálek - 7. Karel Smutný, 37. Martin Lazárek, 45. Petr Krob, 52. Martin Lazárek, 58. Karel Smutný, 58. David Bouda; rozhodčí: David Hertz - Ondřej Slabý; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Blaho 25 - Jan Hartman 10; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:4
60:00 Komentář hostů: Shořeli jsme na tom v Rudné, shořeli jsme na tom ve Slaném a dnes potřetí, jakmile přijedeme někam, kde je jiný povrch než v naší domácí hale, nejsme schopní proměňovat šance a na každý gól se hrozně nadřeme, šancí jsme dnes měli na deset gólů a dali jenom šest, z toho jen tři ve hře 5 na 5. To je hrozně málo. Oceňuji soupeře, který proti nám odehrál takticky skvělé utkání. Troufnu si říct, že jsme měli více ze hry, na to se ale florbal nehraje. Oceňuji hru v šesti, ve které jsme dokázali dvěma góly vyrovnat, ta byla fajn, bohužel na konci se díky důrazu před brankou a trošce štěstí radoval soupeř. Utkání mělo jen jednu slabinu, ta ale byla stejná pro oba týmy a nic nerozhodla, děkuji soupeři za zápas a skvělým divákům za super atmosféru.
60:00 Komentář domácích Kašpárek Ondřej (Trenér): Jsem rád, že jsme i po srovnání skóre soupeřem v posledních minutách projevili vlčí sílu a vzali si vedení zpět. Dnes to bylo náročné utkání s velmi kvalitním soupeřem a výborné zjištění v čem ještě musíme zabrat. Děkuji soupeři i našim skvělým divákům, kteří nás hnali za vítězstvím.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:55 GÓL Kralupy Wolves! 8:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #59 Tomáš Veselý (8:6)
58:44 GÓL Kralupy Wolves! 7:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek bez asistence (7:6)
57:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (6:6)
57:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (6:5)
56:36 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
56:36 GÓL Kralupy Wolves! 6:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan bez asistence (6:4)
51:24 GÓL Kralupy Wolves! 5:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #88 Jan Michálek (5:4)
51:16 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #9 Adam Carvan.
51:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #10 Jakub Sedliský (4:4)
48:44 GÓL Kralupy Wolves! 4:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan bez asistence (4:3)
48:09 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
44:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #46 Tomáš Branžovský (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
37:08 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #28 David Bouda (3:2)
35:45 Vyloučen hráč #81 Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře
33:19 GÓL Kralupy Wolves! 3:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #25 Jakub Hájek (3:1)
31:12 Vyloučen hráč #81 Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
31:12 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 6:11
18:34 GÓL Kralupy Wolves! 2:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban, asistoval #91 Jakub Kocourek (2:1)
17:40 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
12:49 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #14 Štěpán Berka (1:1)
06:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
04:34 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #10 Kristián Malík.