11:7
    Jan HERCZEG
    (Voves)

Florbal Chomutov B - OLYMP FLORBAL 11:7
branky: 7. Jan Ibl, 17. Miloš Šulc, 19. Tomáš Kotlan, 20. Michal Marek, 26. Marek Macura, 29. Jan Ibl, 35. Michal Marek, 42. Matyáš Rauscher, 46. Tomáš Hennrich, 52. Matyáš Rauscher, 56. Jan Ibl - 5. Patrik Beneš, 21. Jiří Beck, 37. Jan Herczeg, 52. Jan Herczeg, 54. Přemysl Machek, 55. Matyáš Pechar, 57. Jan Herczeg; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 19 - Jan Klapuš 14, Jan Dvořák 7; po třetinách: 4:1, 3:2, 4:4
60:00 Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér): Obrovská touha vyhrát ve třetí třetině je věc, od které se dokážeme odpíchnout. Soupeři děkuji za zápas. Nerozumím jen jedné věci, jak je možné, že takto důležitý zápas nás pískají kluci s Teplic, proti kterým budeme za dva týdny hrát.
60:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Od nás jednoznačně zápas pod kontrolou od začátku do konce. Soupeře jsme přehráli a bylo to jen o nás. Dobrý týmový výkon ve chvíli, kdy to bylo nejdůležitější. Na odvetu jsme čekali dlouho, o to je teď lepší. Slabší pasáž ve 3. třetině, kdy jsme se spíše unudili, párkrát netrefili prázdou kasu, ale drama to naštěstí nebylo. Díky všem, kdo dneska s velkým nasazením přispěl k supr výhře. Díky taky rozhodčím, soupeři (který byl dnes překvapivě relativě fairplay) a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:10 Kopecký využil své helmy a vyrazil míček.
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:38 Kotlan a Kubík minuli oba prázdnou branku.
56:54 GÓL OLYMP FLORBAL! 11:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #28 Lukáš Voves (11:7)
55:16 GÓL Florbal Chomutov B! 11:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #34 Jan Ibl bez asistence (11:6)
54:28 GÓL OLYMP FLORBAL! 10:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #35 Matyáš Pechar, asistoval #30 Marek Šimáň (10:6)
53:29 Chomutov stále v jednoznačném vedení, ale oddychový čas si vyžádal.
53:25 Timeout Florbal Chomutov B
53:18 GÓL OLYMP FLORBAL! 10:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #69 Přemysl Machek, asistoval #57 Matyáš Prchlík (10:5)
52:48 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
51:58 S touhle šibenicí Kopecký počítat nedokázal.
51:57 GÓL OLYMP FLORBAL! 10:4
51:42 Buly v rohu u Chomutova vyhrává Olymp, který hned zkouší zakončovat.
51:32 GÓL Florbal Chomutov B! 10:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #4 Matyáš Rauscher, asistoval #51 Adam Martin (10:3)
49:45 Hosté už po déle, jak minulu hrají v šesti a Chomutov se zatím nezvládl dotknout míčku.
47:40 Střídání brankáře. Nový brankář #40 Jan Dvořák družstva OLYMP FLORBAL
47:27 Téměř povedená dohrávka Šantory u hostující brány mohla vést k brance.
45:55 GÓL Florbal Chomutov B! 9:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #91 Martin Morava (9:3)
45:34 Šantora zablokoval cestu hráči Olympu, aby stihl Morava doběhnout k míčku a dostat ho pod kontrolu.
41:41 GÓL Florbal Chomutov B! 8:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #4 Matyáš Rauscher, asistoval #34 Jan Ibl (8:3)
41:08 Šantora trefuje helmu brankáře.
40:01 Do třetice vyhrává úvodní buly tým Florbal Chomutov B.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:01 Začala se hrát poslední minuta druhé třetiny.
36:17 GÓL OLYMP FLORBAL! 7:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #30 Marek Šimáň (7:3)
34:31 GÓL Florbal Chomutov B! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #4 Matyáš Rauscher (7:2)
33:52 Pechar nohou odkopl míček zpět na domácí stranu.
32:59 Šantora i Morava zkusili dvě střely, ale branka z toho nebyla.
30:32 Slovní potyčky se začínají stupňovat, ale rozhodčí si hladinu mezi týmy zvládají ukočírovat.
29:05 Olymp ze začátku utkání vedl na míčku, ale útoky Chomutova už nelze zvládat počítat.
28:43 GÓL Florbal Chomutov B! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #51 Adam Martin (6:2)
25:26 GÓL Florbal Chomutov B! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #98 Tomáš Kotlan (5:2)
24:23 Pretl svou střelou z půlky minul.
23:23 Domácí se sehrávají a v tuhle chvíli už se nachází zpátky v útoku.
21:28 Adam Martin přišel o míček, ale ten pro něho nazpět získal Rauscher.
20:42 Rychlá akce a Beck snižuje o gól.
20:41 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #73 Jiří Beck, asistoval #99 Patrik Beneš (4:2)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov B.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:38 GÓL Florbal Chomutov B! 4:1
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:08 GÓL Florbal Chomutov B! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #3 Marek Macura (3:1)
16:52 Téměř ze středu hřiště to po dvou přesných přihrávkách zvládli zvednout pánové Hennrich, Morava a zakončil Šulc.
16:51 GÓL Florbal Chomutov B! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #91 Martin Morava (2:1)
15:08 Macura si zaslouží dvě obdivuhodné pochvaly, kdy svou rychlostí a mršností ochránil domácí bránu před útoky Olympu.
13:53 Kopecký krásná akcička a ramenem stihl míček zpomalit a výskokem po něm ho získat.
12:00 Chomutov vstřelil branku, ale ještě sekundu před tím se pískal faul, míček zůstává u Olympu.
10:32 Hostující Jirát si nadhodil míček do útoku, ale s Peksou nepočítal.
09:30 Kubík dominoval rychlostí a díky tomu si vybojoval míček.
07:15 Pretl zkusil útok po dlouhé straně okolo střídaček, ale tam se potkal s Mitkou, který ho dál nepustil.
06:35 GÓL Florbal Chomutov B! 1:1
05:12 Hennrich rozkrokem zpracoval nepovedenou přihrávku mezi hráči Olympu.
04:56 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #99 Patrik Beneš, asistoval #88 Jan Mitka (0:1)
04:09 Hosté stále na útočné polovině a Chomutov se rychle snaží získat míček a udržet si ho.
03:09 Vyloučen hráč #91 Martin Morava družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:23 Chomutov na míčku a přihrávku dostává Hennrich, který jde do útoku.
00:25 Karel Šantora dnes první šance vstřelit branku, ale ta nevyšla.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov B.