(Nikolič)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Florbal Ústí B - Florbal Chomutov B 18:11
branky: 1. Filip Kučaba, 9. Jan Mudroch, 11. Jan Mudroch, 13. Leoš Nergl, 18. Jindřich Grosse, 19. Jindřich Grosse, 23. Vladimír Štorek, 28. Leoš Nergl, 30. Jindřich Grosse, 31. Filip Kučaba, 31. Vladimír Štorek, 33. Jan Mudroch, 35. Filip Kučaba, 37. Jindřich Grosse, 43. Hynek Nikolič, 54. Hynek Nikolič, 59. Hynek Nikolič, 60. Filip Kučaba - 5. Jan Ibl, 21. Matyáš Rauscher, 22. Martin Peksa, 33. Adam Dedecius, 33. Marek Macura, 44. Adam Dedecius, 48. František Tadeáš Kubík, 50. Martin Peksa, 52. Martin Peksa, 55. Marek Macura, 56. František Tadeáš Kubík; rozhodčí: Erik Demi - David Scholz; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Hrstka 26 - Lukáš Kopecký 23; po třetinách: 6:1, 8:4, 4:6
60:00 Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí): Dnes bohužel zápas rozhodnut už v první třetině. Nesoustředěný výkon a soupeři darované goly protiútoky zdarma. Pozitivní jen snad to, že nám to nebylo jedno a nakonec z toho není takový debakl. Díky soupeři, rozhodčím i fanouškům.
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Člověk by si řekl, že ho po těch víc jak 20 ti letech ve florbale nemůže nic překvapit. Asi bysme dneska měli bejt rádi a spokojený, ale mrzutý je, že divize je v některých ohledech spíše chráněná dílna, než cokoliv jiného. Jedinej rozdíl je, že na tohle nejsou dotace, ale platí se to z našich příspěvků a klubové kasy. Hezkou neděli.
60:00 Střely ve 3. části: 14:15
59:42 GÓL Florbal Ústí B! 18:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #10 Hynek Nikolič (18:11)
59:21 Vacík ztracenej, když hledal míček který mu proletěl vedle těla.
58:06 GÓL Florbal Ústí B! 17:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #22 Jan Vaca (17:11)
58:06 Vacík nahrál Nikoličovi, kterej zakončuje do prázdné brány.
57:39 Timeout Florbal Chomutov B
56:34 Domácí chtějí pokořit asi druhé kulatiny ale mezitím jim míček ujíždí.
55:10 GÓL Florbal Chomutov B! 16:11
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #48 František Tadeáš Kubík, asistoval #66 Jan Ibl (16:11)
55:10 Chomutov se snaží ještě otočit zápas.
54:03 GÓL Florbal Chomutov B! 16:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #27 Michal Marek (16:10)
53:19 GÓL Florbal Ústí B! 16:9
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (16:9)
52:46 Hosté braní ze všech sil a nechtěji propustit jedinou střelu.
51:18 GÓL Florbal Chomutov B! 15:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #42 Matyáš Rauscher (15:9)
50:52 Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #13 Karel Klíma.
49:50 GÓL Florbal Chomutov B! 15:8
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #8 Matyáš Müller (15:8)
49:50 Míček horkotěžko doskákal  do branky domácích.
47:45 GÓL Florbal Chomutov B! 15:7
47:20 Panuje tu vtipná atmosféra takhle při pondělku.
45:44 Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování
44:24 Vyloučen hráč #27 Jan Mudroch družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
43:47 GÓL Florbal Chomutov B! 15:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #58 Adam Dedecius, asistoval #29 Alexandru Volosciuc (15:6)
43:47 Hosté vyslyšeli přání fanoušků a střílí další gól.
42:02 GÓL Florbal Ústí B! 15:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (15:5)
41:48 Neskutečná střela Nikoliče.
40:25 Hrstka dělá v bráně div ne hvězdy na střely hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:32 Nergl po větě, že potřebuje gól trefuje ale jen brankářovo hruď.
39:08 Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #28 Leoš Nergl.
36:08 GÓL Florbal Ústí B! 14:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (14:5)
35:48 Grosse míjí míček do prázdné brány.
34:28 Ibl probíhá dva hráče ale trefuje se do nich.
34:04 GÓL Florbal Ústí B! 13:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #24 Vladimír Štorek (13:5)
33:06 Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
32:45 GÓL Florbal Ústí B! 12:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #27 Jan Mudroch, asistoval #28 Leoš Nergl (12:5)
32:32 GÓL Florbal Chomutov B! 11:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #50 Martin Peksa (11:5)
32:32 Chomutovu se  asi tato hra moc nelíbí a proto to Ústí vrací hned 2x za sebou.
32:15 GÓL Florbal Chomutov B! 11:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #58 Adam Dedecius, asistoval #66 Jan Ibl (11:4)
30:48 GÓL Florbal Ústí B! 11:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #27 Jan Mudroch (11:3)
30:48 Hosté podléhají tlaku ale Ústí toho využívá rychlými dvoumi góly za sebou.
30:42 GÓL Florbal Ústí B! 10:3
29:01 GÓL Florbal Ústí B! 9:3
29:01 Grosse a Nikolič vykoupali brankáře hostí a stříí další góll!!
27:47 GÓL Florbal Ústí B! 8:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #27 Jan Mudroch (8:3)
27:36 Hra se nám přesouvá ze strany na stranu.
25:25 Rauscher trefuje břevno a míček letí mimo hřiště.
23:33 Hrstka vychytává celým tělem.
22:29 GÓL Florbal Ústí B! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #13 Karel Klíma (7:3)
21:53 GÓL Florbal Chomutov B! 6:3
21:52 Chomutov se vrací do hry.
20:27 GÓL Florbal Chomutov B! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #27 Michal Marek (6:2)
20:01 Druhá úvodní bule pro tým Ústí.
20:00 Střely v 1. části: 14:12
18:59 GÓL Florbal Ústí B! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #14 Filip Kučaba (6:1)
18:59 Na neskutečnou kombinaci obrana Chomutovu nestačila.
17:25 Peksa po přihrávce střílí ale Hrstka zachraňuje.
17:01 GÓL Florbal Ústí B! 5:1
15:42 Chomutov v pěti.
15:05 Ústí se snaží vymyslet taktiku na Chomutov.
12:51 GÓL Florbal Ústí B! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #10 Hynek Nikolič (4:1)
12:14 Nikolič střílí vymyšleně ale jen do helmy brankáře.
11:42 Vyloučen hráč #66 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování
11:42 Vyloučen hráč #66 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za blokování florbalky
11:42 To bylo rychlé, Chomutov hraje ve třech.
11:10 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
11:10 Věřím, že Ústí se bude snažit využít přesilovku.
10:30 GÓL Florbal Ústí B! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #27 Jan Mudroch, asistoval #24 Vladimír Štorek (3:1)
09:25 Vacík nahrává přes půlku hřiště ale Kučaba nestihl dorážet.
08:09 Po skvělém zákroku Hrstky se otáčí hra.
08:08 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #27 Jan Mudroch, asistoval #19 Jindřich Grosse (2:1)
07:17 Rauscher krásná střela ale mimo.
06:38 Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
06:38 Ústí ve čtyřech.
05:43 Vacík hází šipku doprostřed hřiště.
04:50 GÓL Florbal Chomutov B! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #66 Jan Ibl, asistoval #48 František Tadeáš Kubík (1:1)
04:50 Chomutov neusíná na vavřínech a vyrovnává.
03:07 Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #7 Adam Nikolič.
02:27 Kombinace před chomutovskou bránou ale nekončí gólem.
01:10 Chomutov trefuje skvělou střelou ale do brankáře.
00:36 GÓL Florbal Ústí B! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #7 Adam Nikolič (1:0)
00:36 Ústí hned z ostra trefuje první branku.
00:00 Vítám Vás u dnešního utkání mezi Florbal Ústí a Florbal Chomutov