20:6
    Jan SKOPOVÝ
    (Macek)

Wizards DDM SO Praha 10 - USK Akademik Cheb 20:6
branky: 1. Tomáš Branžovský, 6. Daniel Kronďák, 6. Sebastian Maxa, 17. Daniel Maxa, 18. Martin Lazárek, 23. Martin Lazárek, 24. Tomáš Branžovský, 30. David Bouda, 34. Karel Smutný, 39. Martin Lazárek, 40. Jakub Sedliský, 40. Sebastian Maxa, 46. Martin Lazárek, 48. Martin Lazárek, 48. Sebastian Maxa, 53. Karel Smutný, 54. Sebastian Maxa, 55. Kryštof Urban, 56. Tomáš Branžovský, 58. Karel Smutný - 22. Daniel Macek, 26. Stanislav Hykš, 27. Daniel Macek, 28. Daniel Macek, 35. Miroslav Horký, 60. Jan Skopový; rozhodčí: Marek Jeřábek - Martin Preclík; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Vít Svojše 8 - Lukáš Heczko 25, Jan Horák 2; po třetinách: 5:0, 7:5, 8:1
60:00 Komentář domácích: Cheb sem dneska přijel hrát florbal, za to mu patří ocenění, my jsme si s tím poradili, až na menší výpadek ve druhé třetině jsme soupeře přehrávali, dokázali využívat otevřené obrany a nastříleli hodně gólů. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v boji o udržení nebo i o play up. Myslím, že podobné týmy do divize patří. Přejeme klukům šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vorlíček David (Asistent trenéra): Děkuji soupeři za dnešní vynikající a férový zapas, z naší strany si nemůžeme dovolit jezdit na takovehle zapasy na dvě lajny (dvě zranění hned v prvni třetině), i přes takovouhle dardu, co jsme dostali, klukům patří dík, že to odjezdili do posledních chvil, ale my body musíme získávat jinde a s jinými týmy. Děkuji všem a svému týmu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:4
59:56 GÓL USK Akademik Cheb! 20:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #88 Jan Skopový, asistoval #68 Daniel Macek (20:6)
57:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 20:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #69 Daniel Kronďák (20:5)
55:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 19:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (19:5)
54:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 18:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #29 Kryštof Urban z trestného střílení (18:5)
53:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 17:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #4 Daniel Maxa (17:5)
53:23 Střídání brankáře. Nový brankář #85 Jan Horák družstva USK Akademik Cheb
52:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 16:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #10 Jakub Sedliský (16:5)
47:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 15:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (15:5)
47:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 14:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #28 David Bouda (14:5)
47:13 Tesařík láme florbalku při pokusu o střelu
46:20 Tesařík ztrácí na polovině soupeře balón
45:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #13 Petr Krob (13:5)
43:20 Vyloučen hráč #88 Jan Skopový družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Wizards
40:00 Střely ve 2. části: 19:7
39:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #23 Lukáš Tesařík (12:5)
39:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #28 David Bouda (11:5)
38:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:5
36:28 Vyloučen hráč #82 Ondřej Svoboda družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za špatné střídání
34:18 GÓL USK Akademik Cheb! 9:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #10 Miroslav Horký, asistoval #68 Daniel Macek (9:5)
33:47 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za opakované přestupky
33:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:4
29:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #13 Petr Krob (8:4)
28:54 Cheb začal tuto třetinu pressovat
27:46 Nedůrazná obrana připravila Wizards o šestigólové vedení
27:22 GÓL USK Akademik Cheb! 7:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #68 Daniel Macek, asistoval #10 Miroslav Horký (7:4)
26:48 Tesařík dnes skvěle brání soupeřovi akce
26:19 GÓL USK Akademik Cheb! 7:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #68 Daniel Macek, asistoval #85 Jan Horák (7:3)
25:09 GÓL USK Akademik Cheb! 7:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #16 Stanislav Hykš, asistoval #10 Miroslav Horký (7:2)
23:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #4 Daniel Maxa (7:1)
23:08 Bratři Maxové presují soupeře
22:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #10 Jakub Sedliský (6:1)
21:38 GÓL USK Akademik Cheb! 5:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #68 Daniel Macek z trestného střílení (5:1)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Wizards
20:00 Střely v 1. části: 14:3
17:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:0
16:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #25 Karel Smutný (4:0)
16:53 Wizards skvělou souhrou Lazárka, Smutného a Daniela Maxy získávají další důležitý gól
16:19 Vyloučen hráč #5 Matěj Voborník družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
11:40 Branžovský míjí už několikátý balón, doufejme že se vzpomatuje
08:17 Branžovský netreuje gólovou šanci z velkého brankoviště
05:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
05:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #69 Daniel Kronďák, asistoval #22 Martin Lazárek (2:0)
05:16 Kronďák neskutečnou pumelicí z půlky vysílá Wizards do dvou gólového vedení
04:29 Důležitý blok si připisuje Rygl
03:04 Sebastian Maxa se dostal do breaku ale ten bohužel neproměňuje
01:26 Krob skvěle ubránil akci protihráčů
00:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
00:01 Úvodní buly pro Cheb
00:00 Dobrý večer dámy a pánové, dnes se zde v kunratické hale utkají domácí Wizards proti hostujícímu Chebu. Bude to vyhrocené utkání a doufáme že si to s námi užijete.