(Štěrba)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC DDM Kati Kadaň - 1.FBC DDM Děčín IV 12:2
branky: 5. Samuel Synek, 11. Patrick Lenke, 15. Jaroslav Michálek, 18. Daniel Muchna, 19. Jiří Prokop, 21. Patrick Lenke, 23. Daniel Jäschke, 28. Jiří Prokop, 35. Erik Štěrba, 38. Patrick Lenke, 54. Jiří Prokop, 58. Daniel Jäschke - 51. Vladislav Vrátil, 57. Jan Fidler; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 178; zásahy brankářů: Matěj Holeček 31 - Jan Drobný 30; po třetinách: 5:0, 5:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: První dvě třetiny to byl z naší strany dobrý výkon, jsem rád, jak jsme do těch třetin přistoupili. Do třetí třetiny jsme nevstoupili vůbec dobře, taky proto jsme dostali zbytečné góly. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Před zápasem řešíme, jak potřebujeme zahrát na balónku a v první třetině děláme pravý opak. Ve druhé třetině si necháme dát 87 branek z brankoviště a na útočné polovině bychom si potřebovali počůrat ruce, abychom proměnili svoje šance. Kadaň hrála dopředu výborně, ale rozhodně jsme si zasloužili vytěžit z našich šancí váce než 2 góly. Rozdíl v řešení byl jednotlivých situací byl ale markantní. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
59:58 Jäschke byl kousek od dalšího gólu.
59:06 Dašek netrefuje prázdnou bránu.
58:58 Kolitsch míjí bránu.
57:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 12:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #71 Erik Štěrba (12:2)
57:33 Další krásná souhra dua Štěrba - Jäschke.
56:48 Holeček v rozkleku. Nechápu.
56:05 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 11:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #25 Michal Záruba (11:2)
55:05 Volba hráčů zápasu je dnes velmi náročná, obzvláště na straně hostů. Ani trenéři neví.
53:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 11:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #73 Mikuláš Kulík (11:1)
52:45 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
52:45 Vyloučen hráč #92 Jan Bräuer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování
52:45 Muchna s Bräuerem na trestné, protože si na hřišti prý "povídali". Diskuze pokračuje i na trestné. Prý se půde na pivo a v Děčíně je dost sněhu.
51:56 Šebek šikovně schoval svou střelu pod nohy obránce, ale Drobný byl pozorný.
50:52 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 10:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil, asistoval #85 Petr Slánský (10:1)
50:52 A taky přece.
49:09 Za Holečkem zazvonila tyč.
49:03 Vyloučen hráč #15 David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:39 Říkam: „Koukejte, jak to Pardubský napere do prvního hráče před sebou." No hádejte, co se asi stalo...
46:33 Káčerík vytlačil sám sebe ze střelecké pozice.
45:31 Šebek doslova protlačil Fišera A. skrze mantinely.
44:53 Na některých hostujících hráčích je vidět lehká frustrace čii částečná rezignace.
44:00 Holeček si připisuje další důležitý zákrok.
42:20 Šebek si odclonil Zárubu a počkal si, až si pro balonek přijde Káčerík.
40:55 Sochor se pořád čílí.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
38:50 Už zase, Prokope? Kolik těch etrefených bran už bylo, mu to začneme počítat.
37:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 10:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (10:0)
37:22 Od modré vymetená šibenice. Excelentní rána Lenkeho.
36:35 Budák se solidně narazil žebra na mantinel.
35:12 Neskutečný Drobného zákrok proti Kulíkovi.
34:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #13 Patrick Lenke (9:0)
34:52 Backhendový blafáček, Štěrba na zemi, ale míček v brance.
34:21 Tuto Vrátilovu žabku bych klasifikovala jako: „Ještě nespíš?"
33:06 Dašek zastavil dlouhou přihrávku na rozbíhajícího se Kulíka, který by již šel sám na Drobného.
32:07 Nejdřív skvělý zákrok Holečka, pak ještě lepší Michálka.
29:27 Kulík v oslabení pořádně zatápí v děčínské obraně.
28:42 Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za držení
28:17 Šebek málem dokázal nasměrovat Kolitchovo nahození mezi tři tyče.
27:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:0
27:04 Sice se u té střely Prokop poroučel k zemi, ale bránu překvapivě trefil.
26:23 Slánský naštěstí trefuje jen boční síťku.
24:57 Synek je stějně jako Kulík motorová myška. Nechápu, jak stihnul doběhnout Bräuera na útěku.
22:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #13 Patrick Lenke (7:0)
22:59 Úcta trenérovi Děčína, skvělé gesto fair-play. Ve sporné situaci sám uznal, že Jäschkeho střela opravdu přešla brankovou čáru.
22:47 Procházka by se mohl trošku zklidnit. Jde do souboje jako do sumo zápasu.
21:26 Až budete chtít vědět, jak to vypadá za mantily, zeptejte se Matějky. Chudák tam je dnes již potřetí.
20:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #71 Erik Štěrba (6:0)
20:35 Od Vrátila se balonek odrazil k Lenkemu, který z voleje zakončuje.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00 Střely v 1. části: 15:10
18:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:0
18:24 Zvěřina promáchl před domácí brankou.
17:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #71 Erik Štěrba (4:0)
17:25 Fišer A. laxně ztratil ballonek a duo Muchna-Štěrba baseballově dopravili balonek až za Drobného.
16:12 Prokop na poslední chvíli doklouzal před Bräuera, jenž již střílel do poloodkryté brány.
14:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #71 Erik Štěrba (3:0)
14:19 Tak tato Michálkova dělovka zaplula pod horní tyč jako rybička do akvárka.
13:15 Lenke našel skvěle postaveného Kulíka na zadní tyči, ten trefil tak, že netrefil.
12:52 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání
12:50 Fidler se dostal pod tlak, tak si udělal malé kolečko kolem Drobného branky.
12:01 Děčínští trefují Holečka tzv. „do pupku".
10:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
10:21 Drobný, který tedy vůbec není drobný, vyčapal Štěrbu.
09:10 A jsme zase u starého problému. Prokop netrefuje odkryté brány a střílí nám jen na veverky.
07:28 Adam Fišer netrefuje úplně prázdnou bránu.
07:07 Obecně platí: „Když nevíš, dej B." Ve florbale platí: „Když nevíš, dej buly."
06:24 Holeček na poslední chvíli dokázal zpacifikovat Zárubův únik. Skvělý zákrok.
04:46 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #67 Samuel Synek, asistoval #79 Jakub Káčerík (1:0)
04:46 Šebek vypresoval balonek, předal ho Kačeríkovi, kterému se zamotal pod nohy, tak ho raději posunul na Synka, který svou pozici na zcela volném středu nekompromisně proměnil.
04:02 Fidler naštěstí míjí Holečkovu svatyni.
02:44 Kolitsch trestuhodně ztratil míček na středu. Štěstí, že mezi děčínským hráčem a Holečkem stál ještě Šebek.
01:25 Matějka byl jemně vyexportován za mantinel.
00:40 Domácí ještě nepustili hosty na balonek.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.