0

3.

série

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 2:1pn
branky: 34. Václav Babík, N Jakub Rohel - 23. Maximilián Buraj; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Tobola ? - Jakub Heralecký ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #39 Tobiáš Hude , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #97 Marek Pařenica , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #98 Petr Úlehla , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #33 Jakub Rohel a vstřelil rozhodující gól (2:1).
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #97 Václav Babík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #14 Filip Peterek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:15 Vyloučen hráč #87 Dominik Ptáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
44:02 Timeout Bulldogs Brno
41:53 Vyloučen hráč #43 Jakub Zachoval družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
34:42 Vyloučen hráč #87 Dominik Ptáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
33:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #23 Ondřej Adamec (1:1)
33:11 Vyloučen hráč #47 Denis Koutný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
30:50 Vyloučen hráč #25 Sebastián Hachlica družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
29:11 Vyloučen hráč #98 Petr Úlehla družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
22:21 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Maximilián Buraj, asistoval #39 Tobiáš Hude (0:1)
17:50 Vyloučen hráč #97 Marek Pařenica družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání