• 44 43:09
    2
    Martin MACHARÁČEK

Zlín Lions - FBC Přerov 5:1
branky: 7. Ondřej Martinek, 9. Kryštof Černošek, 13. Jakub Pavel, 14. Jan Baťa, 30. Nikolas Papazachariu - 12. Jan Pospíšilík; rozhodčí: Radek Olšina - Matěj Kroča; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Vrlová 28 - Marek Eliáš 25; po třetinách: 4:1, 1:0, 0:0
45:00 Střely ve 3. části: 10:11
44:49 Obrana Zlína v oslabení funguje skvěle
43:09 Vyloučen hráč #3 Martin Macharáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
43:04 Macharáček si kravatou podržel hráče Přerova a jde si sednout na dvě minuty
42:05 Gol Zlína byl po konzultaci rozhodčích neuznám pro úmyslné kopnutí nohou
41:53 Vrlová si poradila se střelou, ale následného výhozu se zmocnili hráči Přerova
40:48 o zorro tríček se pokoušel Martinek, ale vzešlo z toho jen písknutí od rozhodčích za vysokou hůl
39:20 Macharáček vybojoval míček mezi dvěma hráči a po stahovačce střílí pouze do bloku
38:17 po nepřesné rozehrávce Přerova střílí Pavel pouze vedle
37:26 Na druhou stranu perfektně funguje Přerovský golman bez kterého by skore určitě přesahovalo hranici deseti inkasovaných golů
36:53 Rozehrávka Přerova postrádá kvalitu i nápad a téměř pokaždé skončí v rohu Zlína kde se míčku zmocní domácí
35:36 Skvělá individuální akce Pavla, který nahrával na volného Papazacharia ten ale střílel pouze nad
34:53 Střela Štěpánika zblokována obranou Přerova
33:37 Vymazalova střela těsně minula bránu přerova a v rohu poté Rulf poslal soupeře ramenem k zemi
32:29 výhoz Vrlové pokryla vpořádku obrana Přerova a snaží se vymyslet něco dopředu
31:38 Zákrok Vrlové proti střele z větší dálky bez problémů
30:02 úvodní buly poslední části pro Zlín
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
29:32 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #81 Nikolas Papazachariu, asistoval #3 Martin Macharáček (5:1)
29:32 Na tenhle pokus už byl ovšem golman přerova krátky a po dlouhé době vidíme změnu ve skore
29:10 Kačka Vrlová se po dlouhé době dostala také k míčku
28:09 Zlín oslabení přežil bez větších problémů
26:08 Vyloučen hráč #8 Ondřej Štěpaník družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
25:42 Na tečovanou přihrávku, která změnila směr do brány přerova zareagoval golman neskutečným reflexivním zákrokem a míček z čáry dopomohl uklidit pryč obránce
25:00 opět skvělý zákrok golmana Přerova ten se musel vyspinkat do růžova
24:19 Hra se neustále kouskuje sekerama a dalšíma prohřeškama hráčů
20:58 Skvělý zákrok golmana Přerova z brejku 2 na 1
20:36 Skvělý blok domácího Malaníka
19:42 Macharáček se skvěle uvolnil, ale střílí jen do helmy golmana
18:44 Krásná přihrávka z obranného pole Zlína na rozběhnutého Kurtina, ale golman Přerova  kryje
17:07 Střela Přerovského hráče z půlky zblokovaná obranou
16:07 Střela stavaře, ale golman pozorný a nohou jeho pokus kryje
15:25 Přerov ze začátku třetiny na míčku
15:00 Střely v 1. části: 12:9
14:04 Jde vidět, že Macharáček je úplně někde jinde obzvláště svou rychlostí díky které zabránil brejk hostů
13:24 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #40 Jan Baťa, asistoval #8 Ondřej Štěpaník (4:1)
13:24 Krásná střela Bati od modré někama propadla hostujícímu golmanovi
13:01 Na dorostenecký florbal spoustu osobních soubujů.čistá fantaaazia
12:43 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #9 Jakub Pavel, asistoval #3 Martin Macharáček (3:1)
12:43 Přihrávka do prázdné a máme opět o dva
12:00 Je jasné z čeho dneska Přerov bude těžit a kombinační florbal to určitě nebude, domácí opět na míčku
11:55 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #30 Jan Pospíšilík, asistoval #69 Filip Antoniazi (2:1)
11:55 Úplně osamocený hráč Přerova před zlínskou brankou a Vrlová neměla šanci
11:23 Po dlouhé době v akci i Vrlová
10:46 Krásné čisté rameno od Macharáčka složilo Přerovského hráče k zemi
09:48 skvělý zákrok golmana Přerova proti úplně volnému Zlínskému hráči
09:05 Domácí zatím napadají až za brankou Přerova a ten má obrovské problémy se vůbec dostat do útoku
08:30 Už ne
08:29 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #75 Kryštof Černošek, asistoval #65 Jan Vymazal (2:0)
08:00 Hra se zatím spíše odehrává na polovině Přerova, ale ten se zatím zvládá bránit
07:30 Macharáček v tvrdém střetu s hostující osmičkou
06:18 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Ondřej Martinek, asistoval #71 Jakub Kurtin (1:0)