0

3.

série

SAMIGAS FBS Olomouc - FBC Intevo Třinec  4:3pn
branky: 6. Marek Opluštil, 19. Jan Slavík, 31. Jan Slavík, N Jan Slavík - 25. Filip Stryczek, 25. Filip Stryczek, 44. Viktor Pyszko; rozhodčí: Matěj Erbs - Ivo Sikora; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Vrána ? - Patrik Kobielusz -3; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #19 Tomáš Polok , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SAMIGAS FBS Olomouc hráč #7 Denis Jašurek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #12 Matěj Ćmiel , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SAMIGAS FBS Olomouc hráč #9 Štěpán Mach , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #13 Jan Bajtek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SAMIGAS FBS Olomouc hráč #8 Jan Slavík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
45:00 Zahájena trestná střílení
43:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #4 Viktor Pyszko, asistoval #13 Jan Bajtek (3:3)
38:01 Vyloučen hráč #71 Filip Kutil družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
30:42 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Slavík, asistoval #48 Robin Večeřa (3:2)
24:54 Vyloučen hráč #11 David Schön družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
24:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Filip Stryczek, asistoval #13 Jan Bajtek (2:2)
24:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
18:03 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Slavík, asistoval #9 Štěpán Mach (2:0)
09:59 Vyloučen hráč #9 Štěpán Mach družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
05:57 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #48 Robin Večeřa (1:0)
05:11 Vyloučen hráč #74 Filip Stryczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání