2:6
    Jakub RATAJ
    (Pištěk)

Viking TJ Kobylisy - FBC DOŠWICH MILEVSKO 2:6
branky: 15. Adam Šustr, 19. Šimon Šindelář - 2. Tomáš Novák, 6. Matyáš Hrych, 23. Ondřej Řezba, 27. Ondřej Macko, 27. Jakub Rataj, 45. Jakub Rataj; rozhodčí: Jan Lukáč - Miloš Janda; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Pospíšil 21 - Matěj Habart 21; po třetinách: 1:2, 1:3, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
44:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Jakub Rataj, asistoval #20 Jan Pištěk (2:6)
42:20 Habart chytá balonek a Došwiháci jsou kompletní.
41:10 Habart monstrum!!
40:20 Vyloučen hráč #25 Ondřej Řezba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
37:45 Nebezpečně šel do souboje obránce Andreatta a již pyká na trestné lavici.
37:34 Vyloučen hráč #49 Oscar Andreatta družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:00 Rataj odkopává přímo na Nováka, ten se ke střele nedostal
36:22 Tempo hry začíná uvadat. Zmátoří se ještě pražský celek k obratu?
34:09 Dělovka Urbánka končí vedle Habartovy klece
33:34 Skvělý obranný zákrok našeho Jágra proti nebezpečnému útoku Kobylek
33:05 Řezba nedokázal proměnit samostatný únik.
31:40 Habart dokázal chytit i další únik Kobylis. Je prostě dobrej!
30:41 Srážka na středu hřiště, po které zůstal ležet na ploše hráč Kobylis. Věřme že i on bude brzy v pořádku.
30:01 Na dálku bychom chtěli pozdravit našeho klíčového obránce Fílu Prokopa, který utrpěl zlomeninu prstu a nemohl tak do dnešního duelu zasáhnout. Fílo drž se!!
30:00 Střely ve 2. části: 9:9
29:50 Habi drží modrobílé v komfortním náskoku
29:10 Saša Vaniš složil soupeře u mantinelu a obral ho o balon. Čistě!
27:10 Došwiháci v Chýnově rozpoutali peklo. Dvěma slepenými góly odskakují soupeři už na rozdíl tří branek.
26:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Jakub Rataj, asistoval #53 Jan Řehoř (2:5)
26:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #68 Ondřej Macko, asistoval #20 Jan Pištěk (2:4)
26:10 Došwiháci se derou za vítězstvím, nechávají na hřišti srdce.
24:12 Habart kryje balonek někde mezi nohama a hasí tak šanci Vikingů
23:04 Ač měly teď Kobylisy chvilku více ze hry, Milevsko se vrací do hry fantastickou kombinací Pištěka s zakončujícím Řezbou.
22:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #25 Ondřej Řezba, asistoval #20 Jan Pištěk (2:3)
21:42 Sekec mazec v podání Nováka
20:37 Volný úder pro Kobylisy. Následnou střelu dokázal vymrštit před sebe Matěj Habart
19:39 Emoce na hřišti začínají eskalovat, sledujeme opravdu tuhý boj.
19:00 Po chybě defenzivy Milevska máme vyrovnáno.
18:26 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 Šimon Šindelář, asistoval #7 Viktor Sova (2:2)
17:16 Kuba Rataj prokázal své sebevědomí a dokázal si projít přes tři hráče.
16:10 Matyáš Hrych je dnes také při chuti. Jeho střela však prolétla jen rěsně vedle
15:00 Střely v 1. části: 5:8
14:12 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #22 Adam Šustr, asistoval #44 Šimon Šindelář (1:2)
14:01 Smrčina trefuje tyč!
13:47 Kobyliský Oliver míří zblízka vedle
12:59 Velmi pěkně hraje Tomáš Novák. Ten úvodní gól ho jistě nabudil
11:53 Milevští jasně aktivnější, Maty Hrych v další gólovce. Golman Pospíšil drží Kobylisy na stavu 0:2
09:55 Tomáš Novák vylítl z trestné lavice a hned se octl v brankové příležitosti
08:08 Maty Hrych šel v oslabení sám na branku, jeho střela těsně vedle
07:41 Vyloučen hráč #72 Tomáš Novák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
06:52 Kuba Rataj je nakopnut dvěma asistencemi a po hrišti se skutečně prohání jako blesk
05:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #4 Matyáš Hrych, asistoval #48 Jakub Rataj (0:2)
05:07 Úvod utkání velmi vyrovnaný
04:39 Neskutečný Matěj Habart!!
01:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #72 Tomáš Novák, asistoval #48 Jakub Rataj (0:1)
01:24 Tomáš Novák je obojživelník. Po odchytání prvního duelu teď rozburácel halu prvním gólem!!