45
  • 45 44:46
    Kobylisy

Viking TJ Kobylisy - FAT PIPE Start98 2:3
branky: 11. Šimon Šindelář, 12. Šimon Šindelář - 4. Aleš Sulan, 19. David Klekner, 41. Martin Očadlík; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Ondřej Pospíšil 24 - Aram Zadoyan 6; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 2:5
45:00 Matěj Michálek netrefuje prázdnou bránu. Start i tak zápas vyhrává
44:46 Timeout Viking TJ Kobylisy
42:58 Vyloučen hráč #14 Lukáš Míka družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za špatné střídání
42:58 Kobylisy mají šanci vyrovnat v přesilové hře a zkusit štěstí v nájezdech
40:23 GÓL FAT PIPE Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #21 Martin Očadlík, asistoval #29 Tomáš Pícha (2:3)
40:23 2:3 a 5 minut zbývá do konce. Dokáží s tím Kobylisy ještě něco udělat?
35:51 Přesilovka skóre nezměnila. Při remíze po základní části budou následovat nájezdy
34:00 Druhá přesilovka zápasu začíná. Změní se skóre? Uvidíme
33:51 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pečený družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
32:30 Start má opravdu smůlu. Další trefená branková konstrukce udržela Kobylisy v zápase
31:20 Další trefená branková konstrukce ze strany Startu
30:50 Aleš Suan #88 je zatím rozhodně nejlepší hráč Startu na hřišti!
30:00 Střely ve 2. části: 2:10
30:00 Střelecká převaha Startu k vedení nevedla. Stav je před třetí třetinou vyrovnaný
28:30 David Klekner (Start) netrefil bránu ze dvou metrů. Hra se přelévá z jedné strany na druhou a všichni jsou napjatý jak tento duel dopadne
27:47 Golman Startu je GOAT! Aram Zadoyan skvěle vychytál šanci Kobylis
26:21 Nevyužitá přesilovka Kobylis končí. Stav zápasu je stále nerozhodný 2:2
24:21 Vyloučen hráč #75 David Klekner družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
24:21 Start se bude muset bránit. David Klekner byl zbytečně vyloučen a tak se hraje 5 na 4
24:10 Tomáš Bártů skvěle zachytil střelu a zahrál si na prime Neuera
18:03 GÓL FAT PIPE Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #75 David Klekner, asistoval #95 Alex Ondroušek (2:2)
18:03 A je srovnáno!!!
15:00 Střely v 1. části: 4:12
15:00 I přes střeleckou dominanci Startu, vedou právě kobylisy
12:00 Start je z očí diváku jasně lepší, ale štěstí není na jejich straně
11:16 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 Šimon Šindelář, asistoval #99 Ondřej Pospíšil (2:1)
10:09 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 Šimon Šindelář, asistoval #46 Jan Beck (1:1)
07:10 Hala se plní diváky!
03:16 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #88 Aleš Sulan, asistoval #11 Jan Juriš (0:1)
01:56 Ajajaj. Hráč startu trefil spojnici, a tudíž je stav stále nerozhodný
00:05 Tento zápas sleduje neskutečných 9 diváků + pořadatelský stolek