2:7
    Jan TROJAN
    (Dočekal)

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:7
branky: 17. Daniel Nosek, 26. Adam Tůma, 41. David Kříha - 4. Damian Jelínek, 10. Radim Dočekal, 24. Jan Trojan, 25. Lukáš Světlík, 26. Adam Kylián, 37. Matyáš Přibil, 41. Jan Trojan; rozhodčí: Jaroslav Peterka - Šimon Vančata; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Vojtěch Novotný ? - Lukáš Krejčiřík -3; po třetinách: 0:2, 2:3, 1:2
44:00 Brankáři obou týmů byli v tomto zápase naprosto neuvěřitelní, navzdory přesnosti a rychlosti střel všech hráčů.
40:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 David Kříha, asistoval #17 Ondřej Hajný (3:7)
40:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #31 Jan Trojan, asistoval #12 Radim Dočekal (2:7)
37:25 Vyloučen hráč #20 Vilém Frič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #30 Matyáš Přibil bez asistence (2:6)
33:30 I přes velký bodový rozdíl oba týmy neztrácejí energii.
25:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián bez asistence (2:5)
25:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #17 Ondřej Hajný (2:4)
25:04 Vyloučen hráč #12 Radim Dočekal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
24:14 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #55 Lukáš Světlík, asistoval #53 Damian Jelínek (1:4)
23:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #31 Jan Trojan, asistoval #20 Vilém Frič (1:3)
16:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #9 Daniel Nosek, asistoval #10 Antonín Arnošt (1:2)
09:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #69 Patrik Mareš (0:2)
07:00 Šance mají obě strany, brankáři mají plné ruce práce.
03:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #14 Filip Bajgar (0:1)