• 43 42:51
    2
    David BERKA

ACEMA Sparta Praha UNYP - BLACK ANGELS 12:1
branky: 4. Jakub Slavík, 6. Tomáš Kuchynka, 6. Tomáš Novotný, 8. Adam Roháč, 9. Filip Rathouský, 11. Jakub Slavík, 12. Jakub Slavík, 28. Filip Rathouský, 32. Adam Roháč, 32. Filip Rathouský, 34. Jakub Slavík, 39. Matteo Šoman - 3. Lukáš Kundrát; rozhodčí: Petr Stejskal - Filip Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Jiří Pecka -1 - Jakub Kreibich ?, Vojtěch Teska ?; po třetinách: 7:1, 1:0, 4:0
42:51 Vyloučen hráč #26 David Berka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
38:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 12:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #27 Tomáš Novotný (12:1)
33:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 11:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík bez asistence (11:1)
31:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #27 Tomáš Novotný (10:1)
31:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #63 Vojtěch Starý (9:1)
29:18 Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
27:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský bez asistence (8:1)
26:49 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vysoká florbalka
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #82 Vojtěch Teska družstva BLACK ANGELS
11:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #27 Tomáš Novotný (7:1)
10:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #63 Vojtěch Starý (6:1)
08:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #69 Tomáš Kuchynka (5:1)
07:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #87 Jan Urych (4:1)
05:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #31 Jakub Slavík (3:1)
05:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Tomáš Kuchynka, asistoval #14 Adam Švehlák (2:1)
03:25 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #78 Adam Roháč (1:1)
02:55 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #8 Lukáš Kundrát bez asistence (0:1)