2

2.

série

Panthers Praha - 1. FBC DDM Děčín IV 3:4pn
branky: 9. Prokop Hlaváč, 30. Vojtěch Ježek, 40. Daniel Brabec - 8. Matěj Dej, 27. Ondřej Bräuer, 42. Tomáš Kužel, N Matěj Dej; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Radek Dvořák; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Bernard Schmidt 11 - Jan Ruml 18; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC DDM Děčín IV hráč #25 Matěj Dej a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #28 Vojtěch Ježek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC DDM Děčín IV hráč #3 Tomáš Kužel a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #68 Prokop Hlaváč , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:5
44:32 Timeout Panthers Praha
41:39 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 3:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #3 Tomáš Kužel, asistoval #9 Ondřej Bräuer (3:3)
39:19 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Daniel Brabec, asistoval #28 Vojtěch Ježek (3:2)
30:35 Vyloučen hráč #66 Samuel Král družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
29:51 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #37 Matyáš Kempf (2:2)
26:37 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #9 Ondřej Bräuer, asistoval #3 Tomáš Kužel (1:2)
18:18 Vyloučen hráč #66 Samuel Král družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za zdržování hry
16:26 Vyloučen hráč #12 Matěj Volf družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střely v 1. části: 7:4
08:09 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #28 Vojtěch Ježek (1:1)
07:45 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Matěj Dej bez asistence (0:1)