• 44 43:06
    2:8
    (Bulvas)

Florbal Chomutov - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:8
branky: 10. Matěj Bělohlávek, 15. Filip Rohusch - 8. Adam Bulvas, 14. Martin Kadečka, 21. Šimon Diviš, 28. Antonín Blažek, 36. Petr Vincenz, 38. Vojtěch Kalaš, 42. Matyáš Koucký, 44. Petr Vincenz; rozhodčí: Jitka Jedličková - Adam Krs; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Matěj Somol ? - Sebastien Štosek ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:4
45:00 Komentář domácích Linc Petr (Trenér): Komentář trenéra domácích Petr Lince: Zápas, který nám potvrdil společný jmenovatel kvalitativně slabšího období. V procesu ho s hráči zlepšíme důslednějším přístupem nás všech a vyždímeme z hráčů veškerý potenciál. Těším se na tvrdou práci! Bu-da-pešť!
43:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #8 Adam Bulvas (2:8)
41:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #71 Matyáš Koucký bez asistence (2:7)
40:02 Vyloučen hráč #4 Jan Fanta družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
37:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Vojtěch Kalaš bez asistence (2:6)
35:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #46 Martin Bugala (2:5)
27:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek bez asistence (2:4)
21:12 Vyloučen hráč #9 Jan Kovář družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
20:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #39 Šimon Diviš, asistoval #4 Jan Fanta (2:3)
14:29 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #79 Filip Rohusch bez asistence (2:2)
13:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #83 Martin Kadečka, asistoval #27 Ondřej Nedavaška (1:2)
09:53 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 Matěj Bělohlávek, asistoval #90 Kryštof Josef Kalijanko (1:1)
07:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #8 Adam Bulvas, asistoval #83 Martin Kadečka (0:1)