Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Respect Hradec Králové 2:10
branky: 25. Jiří Koklar, 54. Dominik Vlček - 17. Lukáš Gregor, 22. Adam Hušek, 32. Vít Heger, 38. Vít Heger, 42. Lukáš Gregor, 42. Adam Hušek, 44. Milan Koubek, 54. Martin Krejčí, 55. Milan Koubek, 58. Vojtěch Nosek; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 193; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 23, Lukáš Bicek 10 - Tomáš Jurco 32; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:6
60:00 Střely ve 3. části: 13:16
59:15 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:47 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:10
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #26 Martin Krejčí (2:10)
57:47 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Lukáš Bicek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
57:47 U domácích proběhlo střídání golmanů.
57:17 Vyloučen hráč #18 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
57:17 Vyloučen hráč #23 Daniel Škeřík družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
55:43 Hosté hrají v plném počtu.
55:30 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
54:27 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:9
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #77 Vít Heger (2:9)
53:43 Vyloučen hráč #16 Marcel Lehký družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #75 Tomáš Brožek (2:8)
53:03 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:8
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #74 Matěj Hejzlar (1:8)
50:07 Hra je nyní nejdynamičtější za celou dobu.
46:12 Hra nabrala tempo, hra se přelévá ze strany na stranu.
46:04 Vacek zkusil vystřelit.
45:38 Hosté hrají v plném počtu.
45:25 Hejplík zblokoval střelu ,která šla přímo na bránu.
43:59 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
43:59 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:7
43:59 Diváci doufají, že domácím pomohl oddechový čas a využijou přesilové hry.
42:24 Prokop střílí, golman chytá.
41:46 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #9 David Krása (1:6)
41:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #16 Marcel Lehký (1:5)
40:54 Domácí nabrali o přestávce dost síly a běhají jako o život, diváci doufají, že jim energie zůstane a přinese jim góly.
40:01 Úvodní buly vyhrál Hradec.
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
40:00 Hradec půjde do druhé třetiny s vedením o tři góly. Ale domácí mají pořád velkou šanci dostat se do vedení.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:21 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #33 Milan Koubek (1:4)
36:49 Tým domácích hraje v plném počtu.
34:49 Vyloučen hráč #18 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou
34:49 Hradec hraje přesilovou hru. Domácím zatím obrana jde skvěle.
31:50 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:3
29:41 Hosté hrají v plném počtu.
27:42 Domácí začali hrát přesilovou hru, mají šanci dorovnat.
27:41 Vyloučen hráč #16 Marcel Lehký družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou
25:34 Prokopovi teď patřilo celé hřiště, sám běžel na bránu, krásně vystřelil, ale gólem tato akce nedopadla.
24:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #17 Dominik Vlček (1:2)
24:13 A máme tady první gól domácích.
21:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #22 Tomáš Jurco (0:2)
21:24 Hradec se tímto gólem dostává do vedení hned o dva góly. Jurco ukázal co se naučil v reprezentaci a dává asistenci Huškovi.
20:13 Švehla hned v první minutě udělal nádherný zákrok, kdy krásně vychytal střelu.
20:01 Vítám vás u druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:34 Sedlák střílí a přestřeluje.
19:24 Vyloučen hráč #12 Tomáš Dlesk družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:26 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #23 Daniel Škeřík (0:1)
16:26 Máme tady první gól zápasu. Hradec se tímto dostává do vedení.
16:04 Domácí ukázali jejich silnou obranu a Hradec neměl šanci.
13:15 Týmy se mezi sebou perou o míček a střídají si ho jako horkou bramboru.
11:43 Lukš měl střelu na bránu a domácí další šanci na gól, ale neproměnil.
10:47 Gregor minul bránu.
09:23 Veselý měl krásnou střelu, golman Hradce ji ale nádherně vychytal.
08:42 Cuřín se s Brožkem prokličkovali na půlku Hradce, ale gólem tato akce neskončila.
05:34 Míček se nějakou chvíli držel u domácích.
03:21 Zápas se přelévá z jedné strany na druhou.
00:34 Zápas je hned ze začátku velmi dynamický a ve velkém tempu.
00:00 Vítám vás na posledím zápase základí části této sezóny na domácí půdě.