Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Štíři Č. Budějovice - Kanonýři Kladno 4:5
branky: 38. Michael Kudláček, 44. Roman Sedlák, 46. Matyáš Kouba, 57. Daniel Drobiš - 11. Vojtěch Novák, 12. Dominik Janda, 16. Tadeáš Chroust, 27. Daniel Fišer, 50. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 31 - Jakub Janoušek 27; po třetinách: 0:3, 1:1, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:55 Timeout Kanonýři Kladno
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:48 Vyloučen hráč #40 Daniel Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení
56:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #92 Roman Sedlák (4:5)
56:52 Štíři jsou opravdu úplný kousek od toho aby dorovnali.
54:39 Hra se dost uklidnila, Kladno si v klidném tempu přihrává na své půlce a čeká na chybu domácích aby mohlo v klidu projít přes obranu a tak se v klidu dostat na půlku domácích.
50:58 Domácí opravdu vkládají dost úsilí do toho, aby se jim podařilo vyrovnat.
49:54 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #16 Tadeáš Chroust (3:5)
45:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #8 Michael Kudláček (3:4)
45:14 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
43:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #97 Vít Strouhal (2:4)
43:18 Hned ze začátku můžeme vidět od Štírů velký tlak na soupeře.
42:56 Drobiš se toho vůbec nebojí a rozpřahuje se a zkouší své štěstí, zda se trefí.
41:26 Zápas se hned ze začátku přelévá z jedné strany na druhou.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrálo Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Michael Kudláček, asistoval #79 Matyáš Kouba (1:4)
37:52 A je to tady, první gól domácích.
37:01 Vyloučen hráč #8 Tomáš Svačinka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
34:56 Hráči přepadávají přes mantinely a o to víc jsou týmy zapáleny do hry.
34:23 Oba týmy hrajou sice tvrdě, ale čistě.
27:11 Kladno se toho vůbec nebojí a střílí jako o život.
26:55 GÓL Kanonýři Kladno! 0:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #16 Tadeáš Chroust (0:4)
25:19 Hejplík vystřelil krásnou střelu, ale golman Kladna udělal hezký zákrok a vychytal ji.
24:07 Zápas nabírá čím dál větší rychlost.
23:21 Vacek si hezky vybojoval míček, ale netrefil se do brány.
20:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:12
20:00 Právě je za námi první třetina, uvidíme jak se domácím povede v druhé třetině.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:14 Zápas je pořád opravdu rychlý.
15:14 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #8 Tomáš Svačinka (0:3)
15:14 Kladno nasadilo laťku vysoko a tímhle gólem se dostává do vedení hned o tři góly.
11:24 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #23 Ondřej Papoušek (0:2)
11:24 Kladno předvedlo krásné dva góly v jedné minutě.
10:32 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (0:1)
10:32 A je to tady, první gól tohoto zápasu.
06:58 Týmy mezi sebou pořád bojují o míček a o to kdo první svou střelu promění v gól.
04:23 Kladno se drží na míčku, ale Štíři se nedají, vybojovali si ho a snaží se vystřelit.
00:56 Zápas začal ve velmi rychlém a svižném tempu.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.