1

4.

série

ASK Orka Čelákovice - Florbal Ústí 4:3pn
branky: 1. Jakub Doutnáč, 26. Daniel Richtr, 48. Petr Němeček, N Jakub Čáp - 18. Jan Dobosz, 55. Vojtěch Semerád, 58. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 35 - Vojtěch Pražák 16; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #52 Martin Fuchsig , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #17 Jakub Čáp a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #39 Jan Samuel Polák a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #19 Ondřej Tichý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #8 Jakub Kolstrunk , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #77 Daniel Richtr , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #4 Radek Kužel , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #17 Jakub Čáp a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
57:21 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk z trestného střílení (3:3)
55:56 Timeout Florbal Ústí
54:46 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #27 Dan Semerád (3:2)
53:26 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
53:26 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
47:37 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (3:1)
46:46 Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil #9 Ondřej Špalek.
25:03 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #17 Jakub Čáp (2:1)
17:00 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #33 Vít Pavelka (1:1)
00:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #12 Daniel Goll (1:0)