• 59 58:33
    11:6
    (Chroust)

Kanonýři Kladno - FbC Respect Hradec Králové 11:6
branky: 11. Matyáš Bachmaier, 16. Adam Kuchynka, 27. Ľuboš Šefčík, 29. Dominik Janda, 33. Vojtěch Pfaur, 35. Martin Fojtík, 44. Martin Fojtík, 51. Vojtěch Novák, 56. Dominik Janda, 58. Martin Fojtík, 59. Vojtěch Novák - 9. Vítek Ryba, 10. Filip Nerad, 13. Vít Heger, 25. Vítek Ryba, 34. Vítek Ryba, 35. Jan Kourek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 133; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 21 - Tomáš Jurco 22; po třetinách: 2:3, 4:3, 5:0
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:00 Probíhá poslední minuta utkání, oba týmy už zvolnily, o vítězi utkání je rozhodnuto
58:34 Kladno se opět zmocnilo míčku a po přihrávce Chrousta se do prázdné branky prosazuje též Novák
58:33 GÓL Kanonýři Kladno! 11:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #16 Tadeáš Chroust (11:6)
58:10 Hosté ještě nesložili zbraně a zkouší výsledek aspoň korigovat, Hušek ale trefuje pouze Janouška
57:28 Tentokrát to Fojtík vyzkoušel z půlky backhandem sám a desátým kladenským gólem kompletuje svůj hattrick
57:27 GÓL Kanonýři Kladno! 10:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík bez asistence (10:6)
56:55 V první velké šanci paradoxně Kladno, Fojtík s Tomáškem to až na zakončení vyřešili velmi dobře, druhý jmenovaný ale míří mimo
56:45 Hosté po time-outu v šesti a s možností standardní situace z rohu hřiště
56:44 Timeout FbC Respect Hradec Králové
56:25 Nyní před brankou zakončoval Veselý, Jurco připraven
55:49 Co se nepovedlo Chroustovi už dokonal Janda a Kladno čtyři minuty před koncem odskakuje do čtyřbrankového vedení
55:48 GÓL Kanonýři Kladno! 9:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (9:6)
55:30 Bachmaier si skvěle počkal na ideální čas pro přihrávku, Chroust ale vedení nenavýšil
54:55 Kladno v pěti a s míčkem, bude následovat zkrácená přesilová hra
54:10 Vyloučen hráč #9 David Krása družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
53:55 Kapitán hostů Heger si dobře odskočil na přihrávku krosem a přestože jeho střela nebyla z nejpovedenějších, nadělala Janouškovi hodně práce
53:15 Novák se Šefčíkem odvedli v oslabení dobrou práci a získali v útočném rohu standardku pro Kladno
52:55 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
51:40 Na druhé straně v situaci 2 na 1 v souboji juniorských mistrů světa Bachmaier na Jurca nevyzrál
51:25 Tentokrát svou střelu schovával Vít Heger, Janoušek měl plné nohy práce
50:30 Sníženo mohlo být téměř hned po buly, Gregor ale před brankou pouze orazítkoval břevno
50:04 Novák se prohnal kolem bránícího soupeře, položil si Jurca a backhandem zakončil do odkryté části branky
50:03 GÓL Kanonýři Kladno! 8:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (8:6)
49:25 Z brejku se nyní vyzkoušeli prosadit i domácí, Tomášek před brankou ale skončil na zemi a Bachmaier následně míjí
49:00 Ve skvělé příležitosti se ale zjevil Wolf, který kousek za hranicí velkého brankoviště zakončil, ovšem pouze do Janouška
48:40 Hübner poslal Veselému těžkou přihrávku, a ten tak musel faulovat. Z nebezpečné standardky na středu hřiště ale hosté nevytěžili nic
47:05 Kladenští byli na míčku dobrou minutu, nakonec ale vytěžili pouze střelu od mantinelu, která navíc míří nad branku
45:40 Mikuláš Ryba mohl zakončovat sám před Janouškem, zradilo ho ale zpracování
45:00 Další emoce ze strany hostující lavíčky, kdy míček trefil ležícího Tomáška, 133 diváků v halese ale dalšího vyloučení zatím nedočkalo
44:00 V zápasnickém souboji se spolu utkali Hübner a Gregor, nakonec oba končí na zemi. Lavička hostí se požadovaného vyloučení nedočkala
43:20 Za vyrovnáním se hnal Gregor, který ale zamířil vedle Janouškovy svatyně
43:03 Kladno se vrací do vedení, Fojtík se dobře zorientoval před brankou a ze vzduchu přidává svůh druhý gól v zápase
43:02 GÓL Kanonýři Kladno! 7:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (7:6)
40:50 Po chybě v rozehrávce hostů to přímo ze standardky zkoušel Šefčík, ale trefil pouze prostor vedle tyče
40:01 Úvodní buly třetí části pro Stůje
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:00 Přehoupli jsme se do poslední minuty druhé části, na míčku - pro dnešní zápas typicky - Kladno
37:35 Štěpán Heger trefuje tyč!
35:40 Mikuláš Ryba zakončoval ze vzduchu ale z příliš velké dálky, takže jeho střelu Janoušek bez potíží zachytil
34:44 Vedení hostů však trvalo pouhých 13 sekund, na 6:6 vyrovnává rovněž z předbrankového prostoru Fojtík
34:43 GÓL Kanonýři Kladno! 6:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (6:6)
34:31 Hradec se vrací do vedení, po dobré kombinaci se sám před Janouškem ocitl Kourek, který zakončil pod padajícím kladenským brankářem
34:30 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #26 Martin Krejčí (5:6)
33:58 Míček při hradecké kombinaci nejprve proklouzl pod holí Pfaura na Víta Hegera, který přihrál na střed uvolněnému Vítku Rybovi. Ten se nemýlil a svým třetím gólem v utkání vyrovnává
33:57 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #77 Vít Heger (5:5)
33:30 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za opakované přestupky
33:00 A mohlo být ještě lépe, ale v první šanci proti Tomáškovi zasáhl Jurco, napodruhé kladenská třináctka netrefila branku
32:33 Nyní už se domácí vedení dočkali, Pfaur se ve výběhu nejprve zbavil bránícího soupeře a následně zakončil nad nohu Jurca
32:32 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #70 Vojtěch Novák (5:4)
32:00 Kladno se už hnalo do přečíslení dvou proti brankáři, na poslední chvíli ale předvedl fantastický defenzivní zákrok Wolf
31:25 Poprvé v zápase se do vedení mohli dostat domácí díky Fojtíkovi, míček ale nakonec zalehl připravený Jurco
30:35 Po faulu Tomáška měli standardku Hradečtí, po krosové přihrávce ale přišlo zakončení nad
28:20 Janda ve dvou příležitostech za střídání, nejprve trefil břevno, z následného útoku už ale vyrovnává
28:19 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
27:40 Kombinaci kladenské třetí formace v útočném pásmu zkoušel zakončovat Bohuslávek, nedokázal ale dobře zkoordinovat pohyby a míček vůbec nevystřelil
26:31 Kladno se po buly rychle dostalo na míček, z krosu Chrousta se prosazuje Šefčík
26:30 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #16 Tadeáš Chroust (3:4)
26:25 Svačinka vyzkoušel rychlé přehození míčku na forhand, Jurco ale jeho úmysl přečetl a drží Hradec ve dvoubrankovém vedení
26:24 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #15 Tomáš Svačinka.
26:24 Trestné střílení uvidíme i na druhé straně, rychlonohého unikajícího Fojtíka stáhl Mikuláš Ryba a snížit se pokusí Svačinka
25:45 Kladno je ve druhé části daleko více na míčku, zatím ale hradecká obrana odolává a nepouští domácí do větších šancí
24:23 Skvěle sehrané přečíslení 2 na 1 v podání hostujících Vítů, Heger se nejprve skvěle uvolnil přes Stůje a následně před prázdnou branku předložil Rybovi, který už neměl těžkou práci a přidává svůj druhý gól v zápase
24:22 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:4
23:25 Až faul na Bohuslávka v rohu znamená první přerušení ve druhé třetině. Z následné standardky ale Kladno nic nevytěžilo
22:50 Ze středu hřiště to zajímavě zkoušel Bohuslávek, Jurco ale byl připraven
21:30 Úvod druhé třetiny byl spíše klidnější, následně Svačinka z vlastní poloviny našel před brankou osamoceného Nováka, který ale z první zakončil mimo
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Hradec
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:10 Poslední minutu první části započala dobrá kombinace Kladna, Bachmaier se ale před brankou nedokázal dostat do zakončení
18:10 Další nepřesnost v rozehrávce si připsal Veselý, jehož pokus o kros vystihl Mikuláš Ryba, který ale nedokázal ze středu hřiště zakončit přesně
17:00 Kladenským se opět nedařilo v rozehrávce, první hradecký útok však další možnost ke zvýšení nevyužil
15:58 Bohuslávek dobře odhadl moment pro přihrávku, kterou skrz celou hradeckou formaci poslal na Kuchynku. Ten už měl lehčí práci a do odkryté branky koriguje průběžný strav
15:57 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Adam Kuchynka, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (2:3)
15:40 Na hřišti se začíná přiostřovat, ve vzájemném objetí skončili za mantinelem Chroust s Koubkem
14:55 Přečíslení 3 na 1 si vyzkoušeli i domácí, Novákovu povedenou ránu vyrazil ještě povedenějším zákrokem brankář hostů
14:16 Kourek ale s nabídnutou příležitostí nenaložil vůbec dobře a pouze trefil Janouška do nohy
14:15 Trestné střílení družstva FbC Respect Hradec Králové neproměnil #20 Jan Kourek.
14:15 Dalekonosná střela Krbce byla zblokována, z následného protiútoku efektně zakončil Krejčí, Bachmaier zahrál v brankovišti a uvidíme trestné střílení
12:59 Kros, který prošel kladenskou obranou, trestá Vít Heger a Hradec za necelých 13 minut už překonal svůj střelecký účet z posledního vzájemného utkání
12:58 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #33 Milan Koubek (1:3)
12:30 Těžký míček zkoušel jednoruč před brankou trefit Janda, míček trefil, ale mimo branku
11:55 V souboji bývalých spoluhráčů použil příliš síly Stůj a faulem poslal Krejčího za mantinel. Po následné standardce se hosté z dorážky dostali do zajímavé příležitosti, nakonec ale zasahuje Janoušek
11:00 Veselý dobře přečetl situaci a dobrým blokem znemožnil skórovat Dleskovi
10:27 Tohle bylo rychlé, hned ze standardky se po přiťuknutí Krbce prosazuje nejproduktivnější hráč Kanonýrů Bachmaier
10:26 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #12 Kryštof Krbec (1:2)
10:25 Vyloučen hráč #82 Vítek Ryba družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi
09:59 Další nabídku už Hradec využívá ke zvýšení náskoku, prudkou Krejčího přihrávku do branky umístil Filip Nerad.
09:58 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #26 Martin Krejčí (0:2)
09:15 Pro kladenské mohlo být ještě hůř, chybu Svačinky nedokázali členové druhého hradeckého útoku v dalším přečíslení 3 na 1 potrestat
08:19 Nyní už se skóre mění, nahození Ryby zapadlo až za záda Janouška, 1:0 pro Hradec
08:18 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #33 Milan Koubek (0:1)
07:55 Bohuslávek okradl o míček Fouse a hnal se sám na Jurca, který ale předvedl dobrý zákrok a skóre tak díky němu zůstává bezbrankové
07:10 Od mantinelu to schovanou střelou zkoušel Gregor, Janoušek jeho střelu vyrazil, následná dorážka přeletěla i zadní mantinel
06:10 Závar před oběma brankami, nejprve Stůj povedenou střelou donutil k zákroku Jurca, z následného brejku tří hradeckých na jednoho hosté trefili pouze boční síť
05:40 Koubkovo nahození do prostoru před branku netrefil žádný z jeho spoluhráčů, na míček se vrací Kladno
04:30 V takřka identickém prostoru chyboval tentokrát Tomášek, následné zakončení exkladenského Krejčího proletělo těsně nad břevnem Janouškovy branky
03:10 Bachmaier v nebezpečném prostoru ztratil míček a hosté se dostali do první velké šance, Vít Heger ale skákající míček na ose hřiště vůbec netrefil
02:35 První střelu mezi tři tyče si připsal po odraženém míčku Prudil, trefil ale pouze připraveného Jurca
01:40 Ani jeden tým neuspěl ve svém prvním útoku, po odrazu míčku mimo hřiště z vlastního rohu bude rozehrávat Kladno
01:05 Úvodní pasáž Kladna na míčku zakončuje faulem Janda
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí tým získává Bachmaier
00:00 Dobrý večer z Kladna, vítám vás u online přenosu 20. kola 1. ligy mužů, ve kterém proti sobě nastoupí domácí Kanonýři a hosté z Hradce Králové. Kladno se v aktuální prvoligové tabulce nachází na třetí příčce s 37 body, Hradec je o pět pozic a devět bodů pozadu. V říjnovém vzájemném utkání na východě Čech uspěli Kanonýři, kteří brali tři body za vítězství 7:2. Přeji příjemnou zábavu!