Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:1
branky: 12. Jan Tůma, 14. Martin Horn, 23. Jan Tůma, 27. Vojtěch Esterka, 34. Štěpán Malý, 55. Pavel Zeman - 53. Tomáš Světlík; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 194; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 19 - Jakub Pechura 25; po třetinách: 2:0, 3:0, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:57 Hostí se trefují pouze do tyčky Hraběho branky!
56:44 Doufejme že se domácím podaří přežít přesilovou hru, ale zatím se jim to velice dobře daří.
56:02 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
56:02 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
54:52 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #76 Pavel Zeman, asistoval #85 Lukáš Täuber (6:1)
52:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #75 Martin Vavřina (5:1)
52:55 Hrabě zůstal na hráče hostí sám, skoro se mu povedlo situaci ukočírovat, ale bohužel jeho štít dokázali prolomit a zkazili mu tak čisté skóre.
50:48 Malý si chtěěl vystřelit na Pechuru, ale bohužel ho zblokoval hráč stojící před ním.
49:57 Hráči se velice často perou u pořadatelského stolku, máme to tu z první ruky.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
37:26 Vyloučen hráč #76 Pavel Zeman družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
33:33 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #36 Jan Vondruška (5:0)
30:18 Protihráči jsou důležití jako sáňky v létě, když MY máme Hraběho v bráně!
30:16 Malý si dává dnes svůj první gól v lize za A tým!
29:10 Esterka si zavolal o balonek, neváhá a ihned míří na Pechuru.
28:10 Zeman je jak na trní, usilovně bojuje o míček každou chvíli.
27:15 Fuchsig dostal krásnou přihrávku před branku, ale bohužel ho míčku rychle zbavili dva hráči hostí.
26:45 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (4:0)
22:37 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #3 Jan Peška (3:0)
21:16 Kolstrunk vyslal nebezpečnou střelu přímo do Pechury.
20:41 Hrabě předvedl právě hned na začátk vskutku pěkný zákrok.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:48 Hráči hostí si Pechuru střeží jako oko v hlave a nenechají nic projít skrz.
17:55 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Vlček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:35 Pavelka do sebe dneska nenechá strkat!
16:08 Hrabě se nenechal rozhodit a s klidem vychytal další střelu hostí.
14:00 Polák těsně míjí tyčku branky Pechury.
13:05 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn bez asistence (2:0)
11:08 GÓL Florbal Ústí! 1:0
08:32 Zdá se že dnešní zápas bude vyhrocený, hráči se o míček perou jako lvi.
07:04 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #75 Martin Vavřina.
06:52 Zeman se pokouší prorazit štít Pechury, ale marně!
05:36 Peška střílí vysoko nad branku hostí.
04:43 Hraběho první kontakt s míčkem!
03:56 Esterka je pevný jako skála a tak skolil svého protihráče na zem.
02:58 Rýznar se pokusil otestovat Hraběho pozornost, ale nakonec míček střílí mimo branku.
01:27 Oba týmy jsou zatím velice akční a dravý po míčku, ale zatím se nedostaly k zakončení.
00:01 Úvodní buli vyhrál tým hostí.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního posledního zápasu v tomto roce.