• 65 64:21
    5:4
    (Plachý)

FbC Plzeň - Bulldogs Brno 5:4p
branky: 49. Matěj Čelakovský, 49. Vítek Vyčíchlo, 53. Vítek Vyčíchlo, 54. Josef Tomášek, 65. Matěj Čelakovský - 7. Lukáš Kučera, 9. Lukáš Kučera, 28. Adam Vágner, 47. Filip Sedmera; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 24 - Martin Koudelka 29; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:1, 1:0
65:00 Hodnocení utkání celkem domácích.
65:00 Hodnocení utkání celkem hostí.
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
65:00 Ukončení prodloužení
64:21 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #22 Štěpán Plachý (5:4)
64:21 A je to tady! Čelakovský využívá přesilovou hru 4:3. Neskutečný plzeňský obrat!
63:10 Timeout FbC Plzeň
63:10 Vyloučen hráč #6 Lukáš Mráz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry
63:10 Obrovská příležitost pro domácí!
60:47 Šráměk opět ukázal svoje kvality a podržel plzeňské velbloudy!
60:46 Faul před bránou domácích bude potrestán nájezdem.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:54 Timeout Bulldogs Brno
59:54 Vyžádaný timeout hostů a jejich poslední rozehra v základní hrací době. Naštěstí domácími bezchybně odbráněna.
59:21 Zábran se s buldogy rozhodně nemaže.
58:04 Neskutečné výkony obou brankářů.
57:29 Neuznaný freestylový gól pro hosty.
56:54 Atmosféra na hřisti, i mimo něj, začíná houstnout. Čekají nás vyhrocené poslední 3 minuty záladní hrací doby.
56:19 Čelakovský a Horažďovský vytvářejí jednu šanci za druhou.
53:55 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (4:4)
53:55 Gólová senzace v podání první lajny! Plzenští mají novou vlnu energie, včetně diváků.
52:56 GÓL FbC Plzeň! 3:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #39 Václav Zábran (3:4)
52:56 Další gól Vyčíchla! Chystá se obrat utkání ve prospěch domácích?
48:38 GÓL FbC Plzeň! 2:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #29 Vlastimil Buchta (2:4)
48:38 A následuje další gól domácích, tentokrát v podání nejmladšího člena mužské složky, Vítka Vyčíchla.
48:14 GÓL FbC Plzeň! 1:4
48:14 Po neskutečné kombinaci tria Horažďovský - Plachý - Čelakovský tady máme první gól pro domácí velbloudy.
46:35 Další střela z Mrvíkovo arzenálu.
46:19 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Filip Sedmera, asistoval #8 Michal Valachovič (0:4)
44:25 Horažďovský na Wintera přes celé hřistě, bohužel ani to nevedlo k plzeňskému štěstí.
43:15 Vyčíchlo neskutečně našel osamoceného Zábrana před bránou, ten bohužel pálí jen do brněnské výstroje.
41:11 Tomášek na Vyčíchla, bohužel přihrávka zblokována hráčem Bulldogs.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
37:10 Šrámek ukazuje v domácím brankovišti neskutečné zákroky!
33:50 Plzeň vytváří smršť šancí, bohužel ani jedna nekončí v brance buldogů.
30:45 Mrvík sám před brankářem! Bohužel velbloudům štěstí opět nepřálo...
29:37 Hosté chodí do jednoho přečíslení za druhým.
28:15 Zákrok na Vyčíchla byl shledán čistým.
27:30 Buldoci si krom svých kvalitních hráčů přivezli i kotel plný věrných fanoušků.
27:17 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #86 Adam Zukal (0:3)
25:43 Brabec zkouší střelu z dálky, brněnský brankář ji však chytá bez větších obtíží.
24:44 Velice agresivní přesilová hra hostů byla neúspěšná.
23:30 Zábran dlouhým výhozem získává drahocený čas pro svůj tým, který je využit ke střídání.
22:52 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
20:40 Střela Vyčíchla minula branku.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:00 Po výborném pressu od nové plzeňské posily, Adama Manase, se dostává Němeček do gólové situace. Bohužel neproměňuje.
16:38 Perfektní teč hostů byla jen kousíček od brankové čáry.
13:19 Čelakovský vytváří nádherné přečíslení 2:1, Horažďovský bohužel neproměňuje.
09:50 Individuální prosazení Mrvíka vykryl brankář hostů přilbou.
08:38 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Lukáš Kučera bez asistence (0:2)
08:38 Po individuální chybě domácích se dostávají buldoci do dvougólového vedení.
08:05 Výborný blok Täubera.
06:05 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Lukáš Kučera, asistoval #86 Adam Zukal (0:1)
04:55 Buchta vytváří akci prohazovačkou, Vyčíchlo se bohužel neprosadil.
02:54 Další nadějná akce domácích, tentokrát v podání Zábrana.
02:10 Čelakovský zkouší nadějnou střelu, bohužel bařízení míjí.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává tým domácích.