59
  • 59 58:20
    SK Jihlava

FBC Kutná Hora - EAV SK Jihlava 6:5
branky: 5. Dominika Výborná, 10. Melánie Dubská, 20. Kristýna Venclová, 24. Natálie Trpišovská, 40. Barbora Forštová, 46. Kateřina Heblíková - 3. Kateřina Bednářová, 4. Dominika Dvořáková, 5. Agáta Kalinová, 7. Simona Kittlerová, 23. Kateřina Bednářová; rozhodčí: Martin Preclík - Tomáš Veselý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 22 - Karolína Klímová 18; po třetinách: 3:4, 2:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Kittler Martin (Trenér): Soupeřky dnes zaslouženě vyhrály, jejich chuť po výhře byla silnější než ta naše a to hlavně v třetí třetině. Nezbývá nám nic jiného než se poučit z dnešních chyb a v příštím zápase ukázat naše staré já. Děkujeme soupeři za bojovný a napínavý zápas.
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Po celkem hororovém začátku jsme se dokázali zvednout. A za to patří holkám velké uznání. Opět si opakujeme známé věci - když hrajeme, co si řekneme, tak to funguje. Nejvíc musím vypíchnout třetí třetinu, když jsme udrželi hlavy a hráli opravdu zodpovědně. Děkuji soupeři za super zápas, přeji mu hodně úspěchů a také klidnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:36 Dusbká M. teď výborně tahá čas na soupeřově půlce.
58:21 Hostující hráčky to zkouší v 6.
58:20 Timeout EAV SK Jihlava
57:40 Čas se krátí a my jsme zvědaví jestli hostující hráčky půjdou do 6. Přesilová hra jim docela šla tak je možné že to zkusí.
56:08 Beranová svádí tvrdý souboj u mantinelu.
54:40 3. třetina zatím spíše patří domácím. Hostující hráčky se ale nevzdávají a skóre chtějí dostat na svou stranu. Domácím se ale daří dobře bránit.
50:56 Duo Dubská a Dubská teď ve velké šanci ale Melánie přestřeluje.
49:28 Domácí se tlačí před branku hostů a už už to vypadalo na další gól ale hostující hráčky situaci uklidňují.
47:29 Tvrdý střet Trpišovské s hostující hráčkou před domácí brankou končí lépe pro Trpišovskou.
45:35 Beranová vybojovala pro svůj tým nájezd. Heblíková si poradila a dostává svůj tým do vedení.
45:25 GÓL FBC Kutná Hora! 6:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #44 Kateřina Heblíková z trestného střílení (6:5)
44:37 Čas nám utíká a domácí jsou zatím ve 3. třetině o chlup aktivnější.
42:00 Beranová se dostala ke střele z úhlu ale přestřeluje branku.
40:32 Oba celky se do poslední třetiny pustili zostra.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:56 GÓL FBC Kutná Hora! 5:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Barbora Forštová, asistoval #10 Dominika Němcová (5:5)
38:43 Domácí v plném počtu a oslabení přečkali. Hosté se do toho ale opřeli a nedali jim nic zadarmo. Rozhodně náročné oslabení.
36:50 Po pár vteřinách je přesilová hra výrazně aktivnější než přesilovka domácích. Hned vidíme dvě střely.
36:40 Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
36:00 Hra je momentálně bez větších šancí.
33:17 Dubská N. ve velké šanci ale přestřeluje branku.
32:25 Melicharové cinká maska a zachraňuje tak situaci.
28:45 Přesilová hra je u konce a domácí nám nic moc neukázali.
28:00 Přesilová hra zatím domácím holkám moc nevychází a čas se krátí.
27:20 První přesilová hra domácích je zatím spíše v režii hostů.
26:47 Vyloučen hráč #7 Kateřina Bednářová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
23:45 A domácí jsou zase o kousek vyrovnání.
23:44 GÓL FBC Kutná Hora! 4:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (4:5)
22:25 GÓL EAV SK Jihlava! 3:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #11 Tereza Vytisková (3:5)
20:05 Druhá třetina je před námi a uvidíme jestli bude stejně gólová jako první.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:05 Skvělý důraz před brankou a pro domácí je to snížení náskoku hostů. Gól do šatny vždycky potěší.
19:04 GÓL FBC Kutná Hora! 3:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #10 Dominika Němcová (3:4)
18:00 Melicharová si teď skvěle poradila se samostatným únikem jedné z hostujících hráček.
16:38 Trpišovská na Klepalovou a ta trefuje gólmanku v přesunu.
15:25 Domácím hráčkám posledních 5 minut moc nesedí a na míčku jsou spíše hráčky Jihlavy.
12:23 Oba celky hrají v pěkném tempu.
11:44 Melicharová teď skvěle vyráží ramenem za branku.
11:00 Gólmanka hostů předvedla neskutečný zákrok v provazu. Teď opravdu skvěle podržela svůj tým.
09:50 Výborná na Dubskou M. a ta zavěšuje nad ležící gólmanku. Domácí hráčky se nevzdávají.
09:39 GÓL FBC Kutná Hora! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #6 Dominika Výborná (2:4)
07:47 Venclová teď v samostatném úniku na gólmanku hostí. Míček jí ale ujel a Venlcová jen sundala gólmanku. Na Rugby dobré ale zde se píská faul.
06:46 Domácí hráčky se sice snaží vymyslet různé kombinace ale hostujícím hráčkám stačí lehká kombinace a je vyřešeno. Momentálně přesná střela nad rameno Melicharové která měla i zakrytý výhled.
06:45 GÓL EAV SK Jihlava! 1:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #18 Simona Kittlerová, asistoval #64 Klára Šulová (1:4)
04:35 A hostující hráčky poodskočili další gól. Domácí ale nečekají dlouho a snižují náskok. Hostující hráčky si ale ťukají před brankou a je z toho další gól.
04:34 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #16 Kateřina Bícová (1:3)
04:03 GÓL FBC Kutná Hora! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (1:2)
03:36 GÓL EAV SK Jihlava! 0:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková, asistoval #29 Markéta Jašková (0:2)
02:15 První třetina zatím lépe vychází pro hostující hráčky. První střela a hostující hráčky otevírají skóre dnešního dne.
02:13 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #8 Eliška Šmahelová (0:1)
00:10 Je rozehhráno a oba celky se do zápasu pouští opravdu pořádně.
00:00 Vítáme Vás u dnešního online přenosu utkání domácí Kutné Hory a hostí z EAV SK Jihlava. Domácí mají pouze o bod méně než hosté tak očekáváme zajímavé utkání. Uvidíme co nám dnešní večer přinese.