• 57 56:46
    7:1
    ()

FBC Dobruška - FbK Horní Suchá 7:1
branky: 1. Adéla Vávrová, 8. Jitka Fleglová, 10. Diana Peterová, 51. Veronika Kyšková, 54. Diana Peterová, 55. Adriana Jedličková, 57. Eliška Buchalová - 12. Adéla Machová; rozhodčí: Vladimír Lešák - Lucie Adamová; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 184; zásahy brankářů: Karolína Špačková 15 - Lucie Waloszková 36; po třetinách: 3:1, 0:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dnes jsme měli dobrý vstup do zápasu a díky tomu si vytvořili dobrý náskok. Škoda že nám pak opadl pohyb bez míčku a soupeř byl v osobních soubojích lepší. Druhá třetina se nám vůbec nepovedla. Ve třetí části jsme se vrátili k naší aktivní hře a díky tomu rozhodli zápas v náš prospěch. Díky za zápas, a ještě víc díky našim neskutečným fanouškům, kteří se zdá už těší na play-off, když jich přišlo znovu tolik. Děkujeme!
60:00 Komentář hostů Březina Josef (Trenér): Věděli jsme, že to dnes bude těžké, ale dovolím si říct, že jsem dnes předvedli dobrý výkon. Soupeře jsme první dvě třetiny trápily s tím, že bylo těžké dát přes nás gól, ale ve 3. třetině už došly síly a začli jsme dělat hloupé chyby. Gratuluji soupeři k dnešní výhře a zaslouženě je na 1. místě tabulky a budeme rádi, když se potkáme v play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 16:5
58:37 Dnešní utkání sleduje 186 diváků. DĚKUJEME!
56:46 GÓL FBC Dobruška! 7:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #98 Eliška Buchalová bez asistence (7:1)
56:46 Nádherně získaný míček za branou hostů a po krásné střele je tu další gól.
55:47 Dobruška zatím víc na míčku, ale Suchá si stále dokáže vytvořit šance.
54:03 GÓL FBC Dobruška! 6:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Adriana Jedličková, asistoval #13 Sandra Peterová (6:1)
53:09 GÓL FBC Dobruška! 5:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (5:1)
53:09 Dobruška navyšuje nádhernou šibenicí na 5:1.
52:31 Timeout FbK Horní Suchá
51:38 Golmanka hostů opět zachraňuje svůj tým dobrým zákrokem.
50:10 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #81 Veronika Kyšková bez asistence (4:1)
50:10 Dobruška navyšuje po několika krásných akcích.
45:21 Vyloučen hráč #98 Eliška Buchalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
45:21 Dobruška jde opět do čtyř.
44:03 Další střela Dobrušky jde jen nad bránu.
43:20 Dobruška je zatím skoro celou dobu v útočné třetině.
41:37 Krásná střela Dobrušky končí zákrokem brankářky hostú.
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
39:27 Dobruška rozehrává za bránou Suché, ale Suchá všechny střely blokuje.
37:14 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
33:29 Suchá v plném počtu.
32:46 Suchá opět v těžkém obležení, ale budou rozehrávat za svou bránou.
31:30 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
30:14 Suchá se konečně dostala z tuhého odstřelování od Dobrušky.
27:37 Hra je znovu 5 na 5.
26:46 Dobruška opět v pěti a hned jdou do útoku.
25:10 Vyloučen hráč #23 Andrea Pastušková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
25:10 Hra nyní bude 4 na 4.
24:45 Vyloučen hráč #81 Veronika Kyšková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za držení
24:45 Dobruška opět ve čtyřech.
23:00 Obří šance Dobrušky, jenže Dobruška netrefuje a gólmanka hostů nyní zahraňuje svůj tým.
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 18:7
19:59 Suchá ještě nahodila míček na bránu Dobrušky, ale nic už nestihly.
18:13 Dobruška má míček sice na holích víc, ale Suchá se také dostává do velkých šancí.
14:19 Dobruška se z oslabení dostala a nyní jsou opět v pěti.
12:07 Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
11:05 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Adéla Machová, asistoval #87 Barbora Kučerová (3:1)
11:05 Horní Suchá poprvé snižuje na 3:1
09:49 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (3:0)
09:49 Další navýšení Dobrušky.
09:36 Hosté nyní rozehrávají z nebezpečné pozice, ale trefují jen zeď Dobrušky.
08:28 Horní Suchá má rozehru za branou Dobrušky.
07:00 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #25 Veronika Eimannová (2:0)
07:00 Dobruška navyšuje a skóre je nyní 2:0
03:24 Akce Dobrušky nyní končí standardkou Suché před jejich bránou.
00:17 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #17 Diana Peterová (1:0)
00:17 A hned je tu první gól domácích.