60
  • 60 59:46
    SK Jihlava

Sklo Bohemia Světlá n/S - EAV SK Jihlava 6:4
branky: 3. Nikola Doležalová, 16. Andrea Doležalová, 30. Andrea Doležalová, 40. Andrea Doležalová, 47. Renata Vašková, 57. Andrea Doležalová - 3. Agáta Kalinová, 15. Kateřina Bícová, 44. Klára Šulová, 52. Agáta Kalinová; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kristýna Bartošová 29 - Karolína Klímová 17; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:2
60:00 Komentář hostů: Dobře odehraný zápas, kde rozhodovalo proměnování šancí, kde se nám dnes moc neřilo a to rozhodlo zápas. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Trenér): Cením si toho, jak holky dnes odmakaly náročné utkání po maturitních plesech, které k zápasu žen "bohužel" patří. Tentokrát jsme dokázali z minima šancí vytěžit 6 branek a dvě další tyčky, zatímco soupeř mnoho šancí neproměnil. je to zajímavé, neboť minule jsme v Jihlavě předvedli lepší výkon, ale prohráli, dnes přesně naopak. Pomalu se blíží play-off a mám dojem, že jsme se touto výhrou v derby zápase s Jihlavou pomalinku naladili na play-off mód. Dnes hlavně v klidu zregenerovat a zítra před skvělými diváky završit proti Dačicím šestibodový víkend. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeřkám za zápas a přejeme Jihlavandám mnoho štěstí v dalším průběhu sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 11:15
59:46 Timeout EAV SK Jihlava
58:59 Hráčky z Jihlavy stále bojují.
56:43 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #10 Viktorie Váňová (6:4)
54:52 Míček skákal před bránou Jihlavy, Tichá A. se do míčku ne a ne trefit nakonec se chytá za hlavu.
54:15 Váňová posílá míček před bránu hostí, Hermannová míjí.
53:09 Šmahelová po krásné střele trefuje tyčku domácího týmu.
51:35 GÓL EAV SK Jihlava! 5:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #16 Kateřina Bícová (5:4)
51:35 Výborná souhra jihlavských hráček a snižují skóre.
50:15 Bednářová trefuje tyčku.
48:53 Nádherný výhoz domácí golmanky na Beránkovou, ale ta se ke střele se nedostala.
46:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Renata Vašková, asistoval #13 Marie Bartošková (5:3)
46:18 Vyloučen hráč #11 Tereza Vytisková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
46:18 Světlá si dnes také zahraje přesilovou hru.
43:09 GÓL EAV SK Jihlava! 4:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (4:3)
43:09 Jihlava se snaží dohnat gólový rozdíl a Šulové, která stála úplně sama před domácí brankou, se to daří a zvyšuje skóre na 4:3.
41:46 Jihlava je na míčku trpělivá.
40:36 Vyloučen hráč #59 Klára Chmelová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:2
39:34 Doležalová Andrea kompletuje svůj hattrick.
39:06 Výborný důraz Doležalové Andrei před branou hostů.
37:15 Bednářová našla před bránou Světlé Vytiskovou, ale Bartošová si skočila pro míček.
36:04 Chmelová poslala nádhernou nahrávku do běhu Císařové, ale Klímová chytá.
33:49 Jihlavský tým právě mohl ohrozit vedení světlé, ale jihlavské hráčce sjel míček z čepele, což je stěští pro Světlou.
33:01 Doležalová N. vyslala ze své čepele nebezpečnou střelu na golmanku Jihlavy.
32:00 Jihlava postupně rozehrává ze zadu.
29:29 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #7 Renata Hermannová (3:2)
29:29 Kapitánka světelského týmu uniká jihlavským hráčkám a posílá svůj tým do vedení.
28:29 Šulová našla před brankou domácích Dolejší, ale Dolejší střílí do hrudi Bartošové.
26:21 Krásnou jihlavskou souhru zastavila až golmanka domácího týmu.
25:45 Beránková se prokličkovala do půlky hřistě, ale přes Procházkovou se nedostala.
24:45 Jihlavské hráčky nevyužily přesilovou hru.
24:23 Kalinová se dostává před bránu a střílí, světlá blokuje.
23:48 Jihlavské ženy si vytvářejí šance.
22:34 Vyloučen hráč #29 Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za opakované přestupky
21:30 a ze světelské "musíš Dášo"
21:25 Z jihlavské střídačky můžeme slyšet "kam jdeš Gabi?"
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:54 Hráčka Jihlavy se dostává před bránu světelských...padá a míčku se ujímá světlá.
18:15 Bednářová vyslala střelu na Bartošovou ze středu hřistě, ale míček končí v rukou Bartošové.
15:47 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #67 Veronika Beránková (2:2)
14:55 GÓL EAV SK Jihlava! 1:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #77 Agáta Kalinová (1:2)
13:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:45 Jašková vyslala jedovatou střelu na Bartošovou, ale Bartošová drží svůj tým.
06:53 Nádherná souhra Beránkové a Císařové, Beránková přestřeluje.
02:59 GÓL EAV SK Jihlava! 1:1
02:59 Jihlava udělala rychlý obrat a je vyrovnáno.
02:49 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #75 Nikola Doležalová, asistoval #81 Dagmar Stránská (1:0)
02:49 Světlá předvedla nádhernou standartní situaci před bránou Jihlavy.
01:17 Na míčku převážně Světlá.