(Fleglová)
  • 58 57:57
    IBK HK

FBC Dobruška - IBK Hradec Králové 9:3
branky: 7. Diana Peterová, 10. Victoria Bartošová, 22. Veronika Eimannová, 41. Magdaléna Bašová, 42. Victoria Bartošová, 51. Adriana Jedličková, 57. Vanesa Bašová, 58. Diana Peterová, 58. Magdaléna Bašová - 29. Lucie Tomášková, 31. Tereza Kautská, 35. Lucie Tomášková; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Jan Matějka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 167; zásahy brankářů: Karolína Špačková 14 - Markéta Rundštuková 7, Barbora Kopecká 11; po třetinách: 2:0, 1:3, 6:0
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Tradičně bojovné utkání s IBK. První třetina dobrá, dokázali jsme potrestat chyby soupeře, a poté se dostávat více do naší hry. Druhá část nám ale nevyšla a třetina byla spíš plná soubojů a nepřesností než florbalu a nehráli jsme dobře. V poslední části jsme zase zapli a soupeři už nic nedovolili a přidali i trochu florbalovosti do toho dnešního bojovného utkání, které bychom asi chtěli ukazovat více. Děkujeme skvělým divákům, kteří vytvořili parádní atmosféru a posíláme pozdrav Pípovi za louži!
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): Dnešní utkání přineslo aktivní florbal plný soubojů a gólů za vynikajicí divácké kulisy. Jsem rád, že jsme se proti lídrovi tabulky drželi v zápase až do poslední třetiny. V té už nám i vinou četnějších zranění docházeli síly a soupeř trestal naše chyby. Díky holkám za týmovost a bojovnost, která nás provázela celý zápas a také našim divákům za perfektní podporu. Díky všem účastníkům za utkání v duchu fair play.
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
57:57 Timeout IBK Hradec Králové
57:57 GÓL FBC Dobruška! 9:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #20 Jitka Fleglová (9:3)
57:57 Timeout pro hosty.
57:30 GÓL FBC Dobruška! 8:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (8:3)
57:30 Domácí si jedou pro ++. výhru v sezóně. Zatím nepocícili prohru.
56:50 Domácí využili přesilovky a davají gól.
56:03 GÓL FBC Dobruška! 7:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #49 Michaela Ulbrichová (7:3)
55:45 Vyloučen hráč #35 Anna Miholová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
55:45 Dobruška je zase v přesile.
55:33 Bartošová svou mrštností obehrává dokonce 3 hráčky najednou.
54:12 Krásná střela Horákové ale hradecké hráčky blokují.
52:50 Vidíme tu krásnou souhru Peterové S. a Peterové D.
51:57 Na míčku jsou zatím hosté.
51:25 Slyšíme opět dobrušské fanoušky.
50:30 GÓL FBC Dobruška! 6:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Adriana Jedličková bez asistence (6:3)
50:30 Domácí si připisují další gól.
50:00 Zvoní tyčka hostů.
49:04 Hradecké hráčky se usilovně snaží připsat si další gól.
47:40 Dobrušské hráčky navyšují tempo.
47:20 Hosté se snaží co nejvíce bránit.
46:23 Krásná otočka Fleglové.
41:06 GÓL FBC Dobruška! 5:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #11 Adriana Jedličková (5:3)
40:52 GÓL FBC Dobruška! 4:3
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
37:33 Rozehrávka domácích.
36:52 Výměna brankařek hostů.
36:44 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Barbora Kopecká družstva IBK Hradec Králové
36:40 Hráčka hostů natlačila hráčku domácích na brankářku hostů která zůstala ležet.
36:30 Dobruška na míčku.
34:50 Hradec vyrovnává.
34:10 GÓL IBK Hradec Králové! 3:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #35 Anna Miholová (3:3)
33:13 Je vidět že Dobruška chce přesilové šance využít.
32:18 Vyloučení hráčky hostů.
32:10 Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
32:05 Fanoušci obou týmů se začínají překřikovat.
30:30 Hradec si připisuje další gól.
30:03 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská bez asistence (3:2)
29:15 Hradec si připisuje první gól.
28:19 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
27:52 Hosté se usilovně snaží dát gól.
26:10 Dobruška oslabení zvládla bez gólové šance hostů.
25:30 Zeisková získala míček a míjí branku.
25:17 Hráčky hostů zatím na míčku.
24:40 Dobrušské hráčky zatím úspěšně braní přesilovku hostů.
24:30 Hráčky nám padají jako hrušky.
24:03 Domácí fanoušci se také ozývají.
23:49 Krásná střela Poláčkové těsně míjí branku.
23:16 Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:08 Domácí udávají tempo hry.
21:30 Dobruška vzstřelila hned 2 góly po sobě.
21:22 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #88 Victoria Bartošová (3:0)
21:22 Krásná střela Eimannové končí v brance.
20:50 Standartní rozehrávku hostů úspěšně likviduje golmanka domácích.
20:15 Ihned po buly domácí marní šanci.
20:01 Buly pro domácí
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:50 K závěru třetiny tým hostů v tlaku ale bez úspěchu.
19:30 Další střela domácích končí těsně vedle brány.
18:45 Fanoušci hostů se ozývají.
17:30 Slibné přečíslení hostů ukončila golmanka domácích.
15:12 V hře začínají přibývat nepřesnosti.
12:33 Zmatek před brankou hostů.
09:40 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová bez asistence (2:0)
09:40 Domácí si připisují další branku.
08:10 Hra se přelévá se strany na stranu.
06:50 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (1:0)
05:10 Hosté úspěšně ubránili oslabení.
05:05 Hosté se zatím úspěšně brání, domácí tým na míčku, ale zatím bez gólové šance.
02:55 Vyloučen hráč #29 Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
02:55 První trest pro hosty.
00:01 Úvodní buly pro domácí