9:12
    Veronika CÍSAŘOVÁ
    (Beránková)

TJ Centropen Dačice - Sklo Bohemia Světlá n/S 9:12
branky: 9. Andrea Distelová, 12. Denisa Kolářová, 27. Adéla Lélyová, 32. Denisa Kolářová, 40. Adéla Lélyová, 42. Barbora Kratochvílová, 50. Adéla Lélyová, 56. Barbora Kratochvílová, 56. Karolína Petrlíková - 5. Šárka Kudlová, 10. Andrea Doležalová, 15. Veronika Beránková, 18. Adéla Hartlová, 24. Marie Bartošková, 34. Veronika Beránková, 39. Šárka Kudlová, 49. Nikola Doležalová, 53. Leona Franclová, 55. Nikola Doležalová, 59. Renata Hermannová, 60. Veronika Císařová; rozhodčí: Miloš Janda - Jiří Kučera; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 30 - Tereza Bláhová 18; po třetinách: 2:4, 3:3, 4:5
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Hledáme se. Dneska první třetina až moc naivní, druhá až moc nervózní ... třetí třetina ukázala, jak moc jsme chtěli vyhrát. Bohužel s útočnou hrou se zákonitě objevovala okénka vzadu a soupeř si dokázal udržet náskok až do konce. Příště musíme být mnohem lepší od prvních vteřin a bojovat stejně jako dnes v poslední periodě. Jen tak ze sebe můžeme shodit deku, co na nás leží. Díky soupeři za zápas a gratuluji k vítězství.
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Trenér): Odveta se nesla v podobném stylu jako minule. Měli jsme více šancí, ale soupeř vždy naše vedení v zápase stáhnul na rozdíl jediného gólu. Dokonce nechybělo mnoho, aby skóre vyrovnal. Naštěstí jsme se pak prosadili a získali pro nás důležité vítězství. Taktické chybky si pro další průběh sezóny vysvětlíme, aby se už neopakovaly. Ale většina věcí jde správnou cestou. Děkujeme soupeři za férový zápas,
60:00 Střely ve 3. části: 9:18
59:38 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 9:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová, asistoval #67 Veronika Beránková (9:12)
59:00 Probíhá poslední minuta tohoto utkání.
58:54 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
58:54 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 9:11
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Renata Hermannová, asistoval #6 Šárka Kudlová (9:11)
58:54 Dačická obrana si nepohlídala soupeřku před bránou. Ta byla bez práce a v poklidu uklidila míček do prázdné brány.
58:10 Dačice se drží na míčku Světlá vyčkává na chyby.
57:45 Tempo hry je velice vysoké.
56:48 Světlá se dostala pod tlak Dačic a jsou trochu zmatené.
56:00 Dačice se vzpamatovali a během 8 sekund dávají dva velice rychlý góly.
55:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #68 Karolína Petrlíková, asistoval #18 Monika Hrnečková (9:10)
55:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Barbora Kratochvílová, asistoval #21 Adéla Lélyová (8:10)
54:04 Timeout TJ Centropen Dačice
54:03 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #75 Nikola Doležalová, asistoval #69 Veronika Císařová (7:10)
52:03 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:9
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Leona Franclová, asistoval #8 Andrea Doležalová (7:9)
50:50 Hra se přesouvá ze strany na stranu. Je více faulů a ohlasů z tribun.
49:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:8
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #84 Barbora Kratochvílová (7:8)
48:48 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #75 Nikola Doležalová, asistoval #66 Leona Franclová (6:8)
48:00 Hra se začíná vyhrocovat mezi hráčkami panuje neklid.
46:12 Mouricové nahrála Lélyová, ale pouze trefuje ležící Bláhovou.
44:49 Světlá při střídání udělala chybu a míček získávají Dačice.
43:33 Doležalová mine bránu ze střely před brankářkou.
42:42 Křemelová neprostřelila obranu Světlé.
41:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Barbora Kratochvílová, asistoval #15 Barbora Šmahelová (6:7)
41:44 Dačice bleskově využívají přesilovku a stahujou skóre na 6:7.
41:43 Vyloučen hráč #66 Leona Franclová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:01 Buly do třetí třetiny vyhrává Světlá.
40:00 Střely ve 2. části: 11:14
39:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #19 Adéla Mouricová (5:7)
39:00 Poslední minuta druhé třetiny a padá gól Dačic.
38:31 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #66 Leona Franclová (4:7)
38:22 Lélyová v šanci. Trefuje pouze nohu Bláhové.
36:50 Dačice s rozvahou rozehrávají od brány. Dělají chybu a Světlá se hrne na Pospíchalovou.
34:35 Šmahelová se pokusila o střelu, ale trefuje spoluhráčku před bránou.
34:32 Hrnečková mine těsně bránu Bláhové.
34:18 Světlá je v pěti.
33:10 Světlá v oslabení dává gól a jsou slyšet fanoušci z tribuny.
33:08 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková bez asistence (4:6)
32:18 Vyloučen hráč #96 Eva Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:50 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová, asistoval #4 Lucie Bártů (4:5)
31:17 Doležalová z úhlu třefuje pouze Pospíchalové nohu.
28:32 Franclová se vydala po lajně dopředu. Pospíšilová vyráží do rohu hřistě.
27:45 Světlá se zatím dostáva po lajnách na Dačickou polovinu, ale obrana je nepouští na míček.
27:12 Dačice se o přestávce motivovali k výhře a tato třetina je prozatím Dačic.
26:14 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #6 Denisa Kolářová (3:5)
26:12 Světlá propadá a jejich chybu trestá Lélyová a je to gól!!!
25:29 Kudlová nahrála před bránu míček, kde stála Hrnečková. Kudlová míček vybojovala zpět.
23:42 Světlou podporují fanoušci z tribuny svým hlasáním, hrkáním a troubením.
23:10 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Marie Bartošková, asistoval #75 Nikola Doležalová (2:5)
21:59 Franclová zády k bráně se pokusila o bekend, ale bohužel přestřelila.
20:51 Dačice na míčku mezi tím Světlá vyčkává na chybu Dačic.
20:01 Buly do druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:06 Distelová střílí z úhlu na bránu. Bohužel netrefuje.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:26 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Adéla Hartlová, asistoval #67 Veronika Beránková (2:4)
15:28 Matějů vystřelila na Pospíchalovou. Míček ji přeskočil, ale naposlední chvíli míčekvzala z brankové čáry.
14:46 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:3
14:30 Franclová před bránou v šanci, ale Vrbová svojí hokejkou zablokovala střelu.
13:35 Hra je velice vyrovnaná. Z minulého zápasu vyšla Světlá výtězně, ale zatím je stav vyrovnaný 2:2.
12:30 Kolářová věnuje svůj gól Šarlotě, Valentýně a Elišce.
11:30 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová bez asistence (2:2)
11:30 Denisa Kolářová se obtočila okolo tyčky a Bláhové projel míček mezi nohama.
09:53 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:2)
09:05 Hrnečková dostala hokejkou do obličeje.
08:29 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #18 Monika Hrnečková (1:1)
08:29 Hrnečková na Distelovou, a ta zavěsila přímo pod břevno.
06:05 S/N/S dbá na správnou rozehrávku a využívá volného prostoru před bránou.
04:14 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
04:14 Kudlová překonává Pospíchalovou. Otevírá tak skóre dnešního zápasu.
02:48 S/N/S je před bránou, ale netrefují míček ani jedna z hráček.
02:23 Začátek tohoto zápasu je velice vyrovnaný.
00:01 Úvodní buly do tohoto zápasu vyhrávají Dačice.