• 57 56:40
    7:2
    (Ašenbrennerová)

FBC Kutná Hora - FbK TJ Svitavy 7:2
branky: 19. Natálie Trpišovská, 24. Natálie Beranová, 25. Natálie Dubská, 34. Natálie Trpišovská, 39. Štěpánka Helclová, 56. Natálie Dubská, 57. Natálie Beranová - 45. Aneta Niklová, 50. Veronika Strýčková; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Klára Svobodová; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Lucie Petráková 14 - Monika Rubešová 33; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Dnes mám z utkání smíšené pocity. Ano, vítězství, možná na první pohled snadné, ale tak tomu nebylo. Dneska nám chyběl hlavně pohyb a z toho pramenilo až neuvěřitelné množství chyb. Musíme se z chyb poučit a příště být zase tím týmem, kterým chceme být. Děkuji soupeři za férový zápas, přejeme mu hodně štěstí v dalších zápasech a klidnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Jirčík Luboš (Vedoucí): Dnes pro nás těžký zápas s okleštěnou sestavou. Našim hráčkám nejde odepřít bojovnost, ale dnes to na víc nestačilo. Gratutace soupeřkám k vítězství a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:45 Závěr utkání. Bude ještě střela? Ano, hosté se pokusili. Míček letěl vysoko nad bránu.
59:15 Hosté jsou bojovný, jen tak se nevzdávají.
58:00 Domácí mají energii nepřetržitě útočit.
57:48 Na středu hřiště se to mele.
56:40 GÓL FBC Kutná Hora! 7:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (7:2)
56:04 Tak se to povedlo, v poslední vteřině přesilovky, domací umistují balónek do branky.
55:08 GÓL FBC Kutná Hora! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #47 Nikola Knížová (6:2)
54:10 Hostí se snaží podržet míček na polovině domácích. Neúspěšně.
53:06 Vyloučen hráč #54 Veronika Strýčková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
52:50 Naše přesilovka zamkla hostí na jejich polovině.
50:33 Vyloučen hráč #25 Tereza Jirčíková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
50:25 Výhoda. Domací v 6.
50:00 Z přihrávky zavěšuje balónek Strýčková do branky domácích.
49:12 Timeout FBC Kutná Hora
49:12 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #54 Veronika Strýčková, asistoval #68 Aneta Niklová (5:2)
49:00 Hezká přihrávka Dubské M. na Aše. Střela padla vedle.
47:30 Tým hostů na naši polovině začíná být nebezpečný.
47:00 Heblíková dobrá blokace střely.
46:00 Hráčka hostí Křivková v šanci. Střela nahoru do růžku branky. Petráková vychytala.
44:14 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #68 Aneta Niklová, asistoval #33 Lucie Motlová (5:1)
44:10 Hosté se snaží uklidnit hru na své polovině. Domací je nenechavají ale.
42:39 Džejna z domácích drží v klidu míček, má přehled komu přihrát.
40:40 Hráčka hostí sama před naši bránou. Došla k ní přihrávka. Golmanka Petráková se ale nedala.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:35 Výjezd hráčky hostí na naši golmanku. Golmanka dobře zakročila a míček vykopla.
39:30 Super akce Venclová na Moravcovou. Brankářka hostů však střelu zachytila.
38:34 GÓL FBC Kutná Hora! 5:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Štěpánka Helclová, asistoval #11 Natálie Dubská (5:0)
38:15 Petráková ve střehu, chytla střelu s přehledem.
35:50 Golmanku Petrákovou to dnes nemůže tolik bavit, střely k ní zatím moc nepronikly. Právě se k ní dokutálel míček od poloviny hřiště, který odštouchla hráčka hostí.
33:45 GÓL FBC Kutná Hora! 4:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #36 Kristýna Venclová (4:0)
33:10 Dubská N. krásná střela, brankářka hostů však přehledně viděla a se střelou si poradila.
32:55 Daňková krásná otočka, obehrála domácí hráčku.
31:20 Toto utkání sleduje v hledišti 62 diváků. Děkujeme všem za podporu.
30:30 Domácí se doslova točí na polovině hostů, vymýšlejí. Hosté brání.
28:10 Přihrávka od Aše na Dubskou N. prošla, střela však neproměněna.
25:39 Nyní se hra přelívá nahoru dolů.
24:58 GÓL FBC Kutná Hora! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #12 Melánie Dubská (3:0)
23:11 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #11 Natálie Dubská (2:0)
23:05 Dubiny se krásně sehrály a proměnily.
23:00 Hosté se dostávájí na naši polovinu. Zatím střely padají vedle.
20:00 Střely v 1. části: 17:3
20:00 Konec první třetiny.
18:48 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
18:10 Golmanka Petráková vidí opět vše z výšky, hra se odehrává na straně hostů.
17:25 Beranová v šanci, střela blokována.
16:04 Golmanka Petráková první zákrok. Hráčka hostů byla v šanci.
14:00 Fanoušci hostů jsou akční.
12:55 Přesilovka domácích nebyla proměněna.
10:55 Vyloučen hráč #33 Lucie Motlová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
10:50 Domací pálí jednu za druhou. Brankářka hostů bez ztráty.
10:15 Velká šance od Blahníkové, avšak neproměněna.
09:00 Hosté dobře brání. Domací ne a ne prorazit jejich zeď.
07:20 Domácí tlačí na soupeře. Heblíková si vystřelila od mantinelu.
05:45 Hosté jsou staženy na své polovině.
05:00 Zatím se zdá, že domácí mají vše pod kontrolou.
04:25 Nához na bránu od Nikči Knížové.
03:00 Štěpánka Helclová vystřelila na bránu, brankářka hostů byla však obezřetná.
02:00 První střela domácích, bohužel vedle.
00:30 Vítáme Vás u dnešního utkání žen.