4:6
    Diana PETEROVÁ
    ()

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBC Dobruška 4:6
branky: 22. Šárka Kudlová, 43. Dagmar Stránská, 46. Šárka Kudlová, 48. Šárka Kudlová - 9. Kateřina Poláčková, 10. Magdaléna Bašová, 13. Magdaléna Bašová, 14. Adriana Horáková, 21. Kateřina Poláčková, 60. Diana Peterová; rozhodčí: Jiří Blabolil - Martin Pavelka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Tereza Bláhová 16 - Adéla Dubská 24; po třetinách: 0:4, 1:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Bašová Vanesa (Trenér): Bylo to z naší strany odmakané, ale nikoliv 100% utkání. I přes snahu hrát naši hru se kupily chyby, které jsme však nakonec herně a především v hlavách zvládly, udržely vedení a přidaly ještě jeden gól. Děkujeme soupeřkám za zápas. Zdravíme diváky i trenéry u onlinu a trenérům přeje hodně štěstí v jejich zápasech.
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Trenér): Dnes nás čekal velmi těžký zápas proti lídru tabulky bez porážky. V první třetině nám Dobruška odskočila o více gólů, ale od druhé třetiny holky zjistily, že se dá i s tak kvalitním soupeřem hrát. A nakonec se povedlo v třetí třetině stáhnout náskok soupeře jen na jeden gól a nebylo daleko ani vyrovnání. S úrovní soutěže se ještě pořád seznamujeme, ale postupně se naše výkony lepší, což je dobrá vyhlídka na další zápasy. Doufám, že na dnešní výkon navážeme a potěšíme naše fanoušky. Soupeř je velmi kvalitní, ne náhodou vede tabulku, takže je skvělé, že jsme jim cestu za dalším vítězstvím maximálně zkomlikovali. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za pěkný zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:58 GÓL FBC Dobruška! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (4:6)
58:26 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
54:51 Hra začíná být dost vyhrocená.
52:30 Vyloučen hráč #69 Veronika Císařová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:50 Šárka Kudlová si teď poslala všechny holky z Dobrušky na párek a šla sama na branku, gól bohužel nevstřelila.
50:42 Vyloučen hráč #29 Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
50:42 Dobruška si také vyzkouší přesilovku.
49:08 Dobruška si označila tyčku, chybělo málo a mohly mít náskok o dva góly.
48:04 Nevíme co holkám Tomáš v šatně řekl, ale rozhodně to pomohlo. Světelačkám chybí už jen jeden gól, aby dorovnaly vedení Dobrušky.
47:23 Timeout FBC Dobruška
47:23 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #69 Veronika Císařová (4:5)
45:02 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #7 Renata Hermannová (3:5)
42:56 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #27 Dagmar Stránská, asistoval #7 Renata Hermannová (2:5)
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
38:08 Císařová teď mohla být slavná a mohla snížit vedení Dobrušky, golmanka se ale nenechala rozhodit.
33:51 Světlá teď pod tlakem hostů, málo kdy se dostanou za půlku.
30:11 Bláhová teď podržela Světlou, když na ní běžely dvě hráčky z Dobrušky.
21:00 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #3 Adéla Hartlová (1:5)
21:00 Je vidět, že Šárce domácí kotel rozhodně pomohl.
20:48 GÓL FBC Dobruška! 0:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (0:5)
20:01 Od druhé třetiny můžeme slyšet domácí kotel, snad uvidíme i nějaké góly v síti Dobrušky.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
16:11 Zatím to vypadá, že Dobruška první oslabení zvládne úspěšně.
14:33 Vyloučen hráč #12 Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:52 GÓL FBC Dobruška! 0:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková bez asistence (0:4)
13:12 Výsledkově je na tom lépe Dobruška, nicméně Světlá na tom není špatně, bohužel ale neproměňují gólové situace.
12:32 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #16 Markéta Zeisková (0:3)
09:33 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #88 Victoria Bartošová (0:2)
08:28 GÓL FBC Dobruška! 0:1
08:28 První branku zápasu si připisuje Dobruška.
04:30 Na dnešním zápsase domácí kotel zaostává. Řekl bych že mají málo pojiva.
03:35 Císařová se dostala ke střele, bohužel ale přestřeluje.
02:50 Hra je zatím vyrovnaná, uvidíme zda oba týmy vydrží celý zápas.
01:20 Dobruška se dostala na míček a ihned se usadila na polovině Světlé.
00:01 Úvod do zápasu lépe pro domácí. Doufáme, že jim to vydrží co nejdéle.