7:2
    Kateřina BEDNÁŘOVÁ
    (Kalinová)

EAV SK Jihlava - Sklo Bohemia Světlá n/S 7:2
branky: 3. Barbora Levová, 24. Kateřina Bícová, 28. Gabriela Procházková, 38. Hanka Krčálová, 39. Jitka Vilišová, 45. Gabriela Procházková, 60. Kateřina Bednářová - 33. Veronika Císařová, 52. Šárka Kudlová; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Roudenský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Danny Václavků 9 - Tereza Bláhová 10; po třetinách: 1:0, 4:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Po opatrném začátku se nám postupně hra začala dařit, tak jak jsme ji chtěli hrát. Super, že jsme zápas dokázali odehrát na tři lajny. Díky hráčkám za nasazení a soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Trenér): V podstatě vyrovnaný zápas, který ale rozhodla větší zkušenost s touto soutěží a důraz před brankami. Ale náznaky šancí jsme určitě měli, tak snad jsme si nechali góly na zítřek. Děkujeme Jihlavě za zápas, fanouškům na tribuně za pěknou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 4:3
59:06 GÓL EAV SK Jihlava! 7:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #77 Agáta Kalinová (7:2)
59:00 Do konce utkání zbývá jedna minuta.
55:16 To by nebyl zápas, aby Vilišová neskončila na zemi.
54:09 Povedenou střelu Dvořákové vychytává hostující golmanka.
52:38 Kittlerová jedné z hostujících hráček uštědřuje prvotřídní headshot.
51:45 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #67 Veronika Beránková (6:2)
50:44 Dvořáková se přes hráčky Světlé probojovala až k jejich bráně. Míček následně ztrácí.
49:41 Hartlová se marně pokouší o střelu z první. Třeba to vyjde příště.
48:04 "Zdravíme světlo!" ozývá se z tribuny (a ne, nejsme kult).
47:35 Šloufová to docela kosí, asi jí trestná chybí.
47:10 Domácí tým hraje opět v plném počtu.
45:11 "Darinka je sprosťanda," komentuje vyloučení hlavní pořadatelka.
45:10 Vyloučen hráč #63 Darina Šloufová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:10 Kalinová se rozhodla, že už ji florbal nebaví a rozhodla se na poli hrát rybičky.
44:10 GÓL EAV SK Jihlava! 6:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #13 Gabriela Procházková, asistoval #29 Markéta Jašková (6:1)
43:33 Tempo hry je oproti první třetině na bodu mrazu.
42:00 Oba týmy hrají v plném počtu.
40:02 Třetí třetina nám začíná v pozitivním duchu, až na to, že vůbec. Rozhodčí se rozhodli k udělení trestu pro oba týmy z důvodu zdržování hry.
40:01 Vyloučen hráč #3 Jitka Vilišová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za zdržování hry
40:01 Vyloučen hráč #29 Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:00 Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.
38:35 GÓL EAV SK Jihlava! 5:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #3 Jitka Vilišová, asistoval #77 Agáta Kalinová (5:1)
37:41 GÓL EAV SK Jihlava! 4:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #16 Kateřina Bícová (4:1)
37:00 Vytisková střílí, ale trefuje pouze tyč.
36:14 Bícová znovu ve starých kolejích (netrefuje bránu).
32:42 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová, asistoval #13 Marie Bartošková (3:1)
32:41 Světlá skóruje! Podaří se jí dohnat náskok Jihlavy?
32:27 Urbanová netrefuje polopráznou bránu.
30:31 Krčálová se vyskytla sama před bránou, gól netrefuje.
30:00 Světlá kombinuje na jihlavské polovině.
29:15 Jihlavská defenziva je neuvěřitelná.
27:34 GÓL EAV SK Jihlava! 3:0
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #13 Gabriela Procházková, asistoval #14 Kristýna Běhounková (3:0)
26:01 Obdivuhodná střela Levové se brány ani nedotkla.
26:00 A jsme svědky dalšího gólu Jihlavy!
23:37 GÓL EAV SK Jihlava! 2:0
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #63 Darina Šloufová (2:0)
23:14 Bednářová právě obehrála dvě hráčky.
23:13 Bícová napravuje svou reputaci a zvyšuje náskok Jihlavy na 2:0!
22:13 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:55 Drsný souboj v na polovině domácích.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává opět hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 6:2
19:54 Levová napadá hluboko na útočnou polovinu, homeboy kinda crazy
19:00 Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
17:06 "Oběma rukama drž tu hokejku," napomíná hlavní pořadatelka Šustrovou.
15:49 Bícová zkouší střílet z otočky a hádejte co. Zase vedle.
15:00 Hraje se nahoru dolu.
13:26 Fanoušci Jihlavy skandují hned vedle pořadatelského stolku. (au moje uši)
11:54 Jihlava bombarduje bránu Světlé. Je jen otázka času, kdy z toho padne gól.
10:59 Šustrová promachuje před bránou hostí.
10:00 Desátá minuta za námi a skóre stále setrvává 1:0 pro Jihlavu.
08:41 Povedená střela Kittlerové končí v postroji golmanky Světlé.
07:57 Šulová on da floor
07:39 Bícová střílí golfem, až na to, že úplně vedle.
06:56 Už druhý rozšlápnutý míček za toto utkání. Děkujeme:)
05:39 Krčálová H. se nachází ve velmi výhodné pozici, míček jí bohužel sjíždí.
05:11 Hermannová pokouší štěstí a střílí na jihlavskou bránu. Golmanka zkušeně chytá.
02:46 GÓL EAV SK Jihlava! 1:0
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #93 Barbora Levová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (1:0)
02:45 Opak je pravdou a Jihlava skóruje! První gól utkání vstřeluje Barbora Levová.
02:30 Jihlava provádí bleskový útok na bránu Světlé. Obranu prolomit zatím nedokáže
01:53 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:46 Hostující tým dosud neztratil míček.
00:01 Úvodní buly vyhrává hostující tým.
00:01 Vážení čtenáři a čtenářky, dovolte mi přivítat Vás na 5. kole 1. ligy žen. V dnešním utkání proti sobě budou bojovat týmy EAV SK Jihlava a Sklo Bohemia Světlá n/S.