• 56 55:54
    2:12
    ()

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBC Dobruška 2:12
branky: 18. Veronika Beránková, 20. Veronika Beránková - 5. Michaela Ulbrichová, 12. Adriana Horáková, 15. Vanesa Bašová, 17. Adéla Vávrová, 19. Kateřina Poláčková, 21. Magdaléna Bašová, 23. Adéla Vávrová, 25. Veronika Kyšková, 27. Adéla Vávrová, 36. Kateřina Poláčková, 48. Magdaléna Bašová, 56. Adriana Horáková; rozhodčí: Jan Langpaul - Michal Roudenský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Nela Machalová 25 - Karolína Špačková 16; po třetinách: 2:5, 0:5, 0:2
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Prrvní dvě třetiny jsme se na branky dost nadřeli a místo tvoření jsme spíš jen trestali chyby soupeře. Což se ale také počítá. Do dalšího zápasu přidáme kvalitu na hokejkách. Děkujeme za zápas a fanouškům za podporu.
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Dnes jsme přivítali soupeřky s vysokou kvalitou a to se samozřejmě odráželo na průběhu hry. Naopak naše některé chyby soupeři hru ještě zjednodušili. Do dalšího zápasu na sobě zapracujeme a budeme se těšit na odvetu. Soupeři gratuluji.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
55:54 GÓL FBC Dobruška! 2:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková bez asistence (2:12)
47:29 GÓL FBC Dobruška! 2:11
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #44 Adéla Vávrová (2:11)
44:38 Ve třetí třetině na gól zatím čekáme. Šancí je na obou stranách dost.
40:00 Střely ve 2. části: 6:18
38:20 Světlá se po kombinaci dostala ke střele, golmanka Dobrušky ale chytá.
36:30 Tichá už je opět na hřišti, takže to nebylo nic hrozného.
35:01 GÓL FBC Dobruška! 2:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #12 Magdaléna Bašová (2:10)
30:24 Tichá dostala v souboji loktem do obličeje. Odešla v bolestech do šatny. Doufáme že bude v pořádku.
27:00 Dobruška opět získává míček po nepovedeném útoku Světlé.
26:27 GÓL FBC Dobruška! 2:9
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (2:9)
25:45 Světlá se snaží tlačit míček dopředu, to se jim však ale nedaří a míček dost často odevzdávájí.
24:49 GÓL FBC Dobruška! 2:8
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #42 Veronika Kyšková, asistoval #13 Sandra Peterová (2:8)
22:55 GÓL FBC Dobruška! 2:7
22:55 Světlá do druhé třetiny vešla s úplně jinou energií než jakou jsme viděli v první třetině. Jestli chtějí zápas otočit, měly by přidat.
20:14 GÓL FBC Dobruška! 2:6
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:43 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #69 Veronika Císařová (2:5)
18:22 GÓL FBC Dobruška! 1:5
17:26 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková bez asistence (1:4)
17:26 Beránková získala míček na vlastní polovině, po projití celého hřiště s klidem střílí první gól Světlé.
16:15 GÓL FBC Dobruška! 0:4
14:57 Císařová opět dobře přečetla hru a poté šla sama na branku. Backhandem dobře trefila, ale golmanka stále stoprocentní.
14:19 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (0:3)
12:28 Dobruška se dostala do přečíslení, Machalová skvělým zákrokem chytá.
11:21 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková bez asistence (0:2)
09:45 Střelecká šance i na straně Světlé, hostující golmanka drží čisté konto.
08:53 Nebezpečná střela Dobrušky, Machalová chytá.
07:43 Císařová skvěle vypíchla míček na půlce, při útoku na branku bohužel přestřelila.
05:47 Další střela na účtě Dobrušky, Doležalová ale blokem zachraňuje.
04:04 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #49 Michaela Ulbrichová bez asistence (0:1)
04:04 První střelu zápasu si připisuje Ulbrichová, bohužel pro Světlou trefila přesně.
02:03 Dobruška se dostala do dobré šance, míček ale branku těsně míjí.
00:44 Světlá se hned od začátku snaží tlačit, ale holky z Dobrušky jim to nedávají zadarmo.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.