1

3.

série

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FB Hurrican Karlovy Vary 6:5pn
branky: 7. Lukáš Pešat, 25. Daniel Chatrný, 36. Lukáš Herblich, 45. Patrik Němec, 47. Marek Bräuer, N Daniel Chatrný - 5. Marek Hozman, 11. Vít Hrbáček, 33. Marek Hozman, 43. Vojtěch Kún, 57. Matěj Korbel; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Jan Binder 12 - Adam Draslar 20; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #78 Michal Strachota , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #7 Daniel Chatrný a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #12 Vojtěch Kún a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #38 Jan Daniš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #44 Michal Klápa , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #85 Lukáš Pobořil a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:11 Chatrný si nahrává s Mikolášem.
63:35 Strachota se s míčkem prochází po hřisti.
61:50 Pešat se snaží doklepat míček do branky ale marně.
60:25 Jen připomínám, že prodloužení se hraje ve formátu tři hráči na tři. Což znamená více místa pro oba celky.
60:01 Začíná nám prodloužení a úvodní rozehru bere Pešat z Ostravy.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
57:29 Jede se zas od nuly. Budou se týmy snažit udržet skore a hrát do prodloužení, nebo se bude končit v základní hrací době ?
56:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #44 Michal Klápa (5:5)
56:18 Karlovy Vary v šesti bez brankáře.
56:17 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
54:25 Pum probíhá za brankou soupeře a drží si míček na lopatě.
51:44 Šulc kličkuje z prav do leva aby zmátl soupeře.
49:20 Hozman se točí okolo pravá ruky a trefuje Bindera do levé nohy.
48:16 Chatrný se proběhl okolo pořadatelské stolku. Chybělo málo a mohlo to skončit úrazem.
46:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #38 Jan Daniš (5:4)
44:50 Svou první přesilovku začíná Ostrava na míčku.
44:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #50 Lukáš Pešat (4:4)
44:47 Vyloučen hráč #19 Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry
43:22 Dobré střídání pro Karlovy Vary. Dokázali si udržet míček celou minutu a půl a do toho i vystřelit na soupeře.
42:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Vojtěch Kún, asistoval #8 Matěj Korbel (3:4)
40:26 Ostrava i Karlovy Vary začínají zhurta tuto třetinu.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:00 Poslední minutu druhé třetiny začíná na míčku Ostrava.
38:41 Chartný projíždí tři hráče Karlových Varů.
37:20 Karlovy Vary hrají přes mantinel hlouboko do soupeřovy poloviny.
35:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:3)
33:37 Klápa při svém pokusu o ohrožení branky zakopává o Bindera a vytírá tak herní plochu.
32:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #78 Michal Strachota (2:3)
31:34 První přesilovku zápasu začínají Karlovy Vary na míčku.
31:17 Vyloučen hráč #7 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
30:04 Bude se vylučovat na straně domácích. Karlovy Vary v šesti bez brankáře.
28:08 Brautferger obíhá útok Ostravy a v zápětí přichází o míček.
25:46 Draslar krásně a rychle zareagoval na střelu domácích.
24:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #38 Jan Daniš (2:2)
24:05 Chatrný pálí z poloviny a tomu ještě z otočky do pravého rohu branky.
22:38 Pum střílí od mantinelu ale vedle.
22:01 Karlovy Vary začínají opět pomalu.
20:48 Kučera opět pálí hned ze startu třetiny.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:00 Poslední minutu začínají na míčku Karlovy Vary.
16:48 Další obrovská šance pro Ostravu, která končí za mantinelem.
15:20 Pešat doráží před brankou soupeře ale trefuje pouze tyč.
13:21 Ostrava hraje po mantinelu.
11:01 Pobořil to zkouší z otočky a trefuje Draslara přímo do hrudníku.
10:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #70 Matěj Svatek (1:2)
09:09 Chatrný je sekaný z leva, z prava ale žádná výhoda.
07:21 Šubert utíká s míčkem na lopatě přes celé hřistě ale chyběli mu milimetry na další branku.
06:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat bez asistence (1:1)
06:04 Pešat vymetá pavučiny !
04:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #5 Marek Hozman bez asistence (0:1)
04:55 Hozman využil díru v obraně domácích a otevírá tak zápas.
04:00 Hosté si uťukávají soupeře. Nepouští se do velkých akci a drží si odstup.
02:08 Pobořil bojuje s rozehrávkou.
00:25 Herblich se hned pouští do útok. Byl však zablokován.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Ostrava.