9:6
    Ondřej PLÍHAL
    (Futschik)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec 9:6
branky: 11. Zbyněk Stuchlík, 11. Vojtěch Krupička, 26. Vojtěch Krupička, 27. Lukáš Trojáček, 41. Antonín Pražák, 42. Lukáš Trojáček, 46. Ivan Pergler, 59. Lukáš Trojáček, 60. Ondřej Plíhal - 3. Prokop Ferdan, 19. Jakub Faksa, 36. Bartoloměj Smolka, 39. Vojtěch Wiener, 47. Adam Stýblo, 57. Marek Korych; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 107; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 26 - Matyáš Devátý 18; po třetinách: 2:2, 2:2, 5:2
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #22 Mikuláš Futschik (9:6)
59:06 Futschikův dlouhý výhoz využívá Plíhal.
58:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (8:6)
58:44 Trojáček kompletuje hattrick.
57:19 Futschik zneškodnil Wienerovu střelu.
57:06 Plíhal těseně míjí branku po samostatném úniku.
56:04 GÓL FBC Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #92 Adam Stýblo (7:6)
55:46 Fišera pálí přímo do bloku.
55:30 SKV promarňuje jednu šanci za druhou.
54:20 Devátý až neuvěřitelně teď nepropustil balon za svá záda.
54:03 Stuchlíkova čepel byla ustřelena.
51:24 Liberec překvapivě ubránil oslabení 5 na 3.
50:29 Stcuhlík trefuje pouze boční síťku.
50:00 Devátý zatím všechny střely domácích čape.
49:22 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
49:22 Vyloučen hráč #32 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
49:22 Hned dvě vyloučení na straně hostů. Vinohrady si zahrají první přesilovku proti třem.
49:18 Na druhé straně Rozkovec oplácí stejným dílem.
49:05 Po Urbánkově střele zvoní tyč.
47:31 Čuda střílí vysoko nad.
46:00 GÓL FBC Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #92 Adam Stýblo, asistoval #24 Marek Korych (7:5)
45:24 Urbánek trefuje pouze spojnici.
45:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #11 Ondřej Plíhal (7:4)
45:09 Pergler navyšuje náskok.
44:35 Rozkovec netrefil balonek před odkrytou brankou a své emoce si vybíjí do mantinelu.
43:33 Série přečíslení nepřinesla změnu skóre.
41:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
41:33 Trojáček po zemi překvapil Devátého a domácí vedou o dvě branky.
40:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #61 Antonín Pražák, asistoval #11 Ondřej Plíhal (5:4)
40:27 Pražák propálil golfovým úderem Devátého.
40:01 Buly byla kvůli faulu byl přiřčen domácím
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
38:41 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #94 Jakub Faksa (4:4)
38:41 Po rozehrávce se prosazuje Wiener a srovnává stav utkání.
38:37 Nepřehledná situace u Futschikovi branky.
35:11 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Bartoloměj Smolka, asistoval #27 Filip Smutný (4:3)
35:11 Tentokrát hosté přesilovou hru využívají.
33:56 Vyloučen hráč #74 Daniel Gärtner družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
33:56 SKV se nechává znovu zbytečně vyloučit a Liberec má další přesilovou hru.
33:15 Volný úder Liberce nekončí v brance.
32:44 Přesilovka znovu nevyužita.
31:54 Futschik na dvakrát odmítl vstřelení gólu po samostatném úniku.
30:40 SKV do toho znovu ale vletělo aktivně a nedává to hostům zadarmo.
30:38 Vyloučen hráč #12 Daniel Keller družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
30:38 Liberec si zahraje další přesilovku.
28:32 Spoustu šancí promarněných u branky hostů.
26:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #32 Pavel Hájek (4:2)
26:29 Trojáček propaluje Devátého střelou ze středu hřiště.
25:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #40 František Urbánek (3:2)
25:40 Krupička svým druhým gólem vrací Vinohradům vedení.
24:58 Araks teď vyškrábl balonek z brankoviště těsně předtím než stihl přejet brankovou čáru.
24:36 Fišera ze středu vysoko přestřeluje Futschikovu branku.
24:02 Slibnou akci domácích Keller nezakončil tak jak by chtěl.
22:35 Pražané jsou v plném počtu. Z přesilovky Liberec nic nevytěžil.
21:53 Procházka fauloval při úniku.
21:40 Obrovská šance SKV v oslabení. Procházka v poslední chvíli netrefuje míček.
21:15 Hosté se dostali na balon a může tak začít jejich přesilovkové dobývání.
20:48 Liberec sice hraje přesilovku, ale domácí čtceřice si z nich zatím dělá jen dobrý den.
20:22 Vyloučen hráč #67 Klāvs Araks družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:59 Do šaten se půjde za vyrovnaného stavu 2:2
19:52 Trojáček trefuje spojnici.
18:38 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #55 Prokop Ferdan (2:2)
18:38 Přesilovka dlouho netrvala, Faksa propaluje Futschika.
18:23 Vyloučen hráč #84 Ivan Pergler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou
18:23 Pergler dal ruku příliš od těla a Liberec si zkusí přesilovku.
17:09 Procházka vyslal Kellera do úniku. Ten chtěl ještě nahrávat, to se ale této šanci stalo osudným.
16:34 Krupičkovu střelu rukou vyráží hostující golman.
14:54 Futchik obstál v situaci 1 na 0
14:49 Stýblo se točil na místě a hledal balonek, ten nemohl najít skoro nikdo, přitom ležel na ploše vedle nich.
13:51 Stýblo chtěl vystřelit, zradila ho ale stojná noha.
12:59 Trojáčkova střela proletěla těsně kolem branky.
10:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #30 Matěj Horák (2:1)
10:53 Krupička ze standartní situace od půlky vymetá všechny pavučinky v liberecké brance a SKV se ujímá vedení.
10:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #13 Jiří Procházka (1:1)
10:00 Procházkova střela sice k brance nedošla, ale Stuchlík se k míčku dostal a jeho dorážka už končí za zády Devátého.
09:10 Krásná kombinace hostů v brance nekončí.
06:39 Devátý předvedl krásný zákrok proti samostatnému úniku
05:37 Wiener nebyl schopen po kombinaci zakončit do odkryté branky.
04:19 Velc od mantinelu zkoušel Futschikovu pozornost.
03:47 Vinohrady mají možnost volného úderu.
02:58 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #94 Jakub Faksa (0:1)
02:58 Ferdan jako první dnes překonává Futschika a Liberec se ujímá vedení.
02:24 Keller se dostal ke střele, ta k bráně ale nedoputovala.
01:54 Čuda na poslední chvíli zablokoval gólovou střelu.
00:29 SKV ale rychlím ziskem vzal počáteční vítr z plachet svému soupeři a kombinuje na své polovině.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.